شناسه خبر: 70557 منتشر شده در مورخ: 1397/12/23 ساعت: 19:36 گروه: علم و فناوری
در مراسمی از دانشجویان نمونه کشوری و دانشگاهی و برگزیدگان المپیاد‌های علمی سال۹۷ دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد تجلیل شد.

به گزارش یزدی نیوز رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی گفت: دانشجویان این دانشگاه توانسته اند با کسب یک مدال طلا و یک برنز و سه دیپلم افتخار در المپیادعلمی دانشجویی در بین دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت علوم در جایگاه اول کشور قرار گیرد.

دکتر میرجلیلی گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی توانسته است امسال با سه دانشجوی نمونه کشوری در بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری مقام اول کشوری را کسب کن.
دکتر دهقانی معاون فرهنگی و دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی نیز گفت: در سال جاری از از تعداد 13دانشجوی نمونه کشوری دانشگاههای علوم پزشکی کشور 3دانشجو از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزیده شدند.
در این مراسم از محسن انصاری دانشجوی مقطع دکترای تخصصی بهداشت محیط، هادی اسلامی دانشجوی نمونه کشوری مقطع دکترای تخصصی رشته بهداشت محیط و مهر نوش شیر دلی دانشجوی نمونه کشوری در مقطع کارشناسی ارشد رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی و همچنین از 5نفر از دانشجویان برگزیده دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی درالمپیاد علمی دانشجویی کشور تجلیل شد.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1522 sec