شناسه خبر: 70556 منتشر شده در مورخ: 1397/12/23 ساعت: 18:54 گروه: اجتماعی
گشت نوروزی اداره کل استاندارد استان به منظور نظارت بر واحد‌های صنفی در زمینه عرضه کالا‌های استاندارد در بازار یزد آغاز شد.

به گزارش یزدی نیوز مدیرکل استاندارد استان یزد گفت: گشت نوروزی اداره کل استاندارد با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و سازمان صنعت معدن و تجارت تا 15فروردین ماه 98 ادامه دارد.

به گفته ماجدی در این طرح ضمن بازرسی از واحدهای صنفی با افرادی که کالاهای مشمول استاندارد اجباری فاقد نشان استاندارد را در واحدهای صنفی خود عرضه کنند برخورد خواهد شد.
رئیس شعبه سه تعزیرات حکومتی استان یزد نیز گفت: کلیه واحدهای صنفی و تولیدی که کالاهای قابل عرضه آنها مشمول استاندارد اجباری است باید پروانه بهره برداری از استاندارد را بر روی کالای خود داشته باشند.
مهاجریان گفت: بر اساس ماده 13 قانون تعزیرات حکومتی واحدهایی که اقدام به عرضه کالاهای غیراستاندارد کنند جمع آوری و با آنها برخورد قضایی خواهد شد.
نائب رئیس اول اتاق اصناف استان هم گفت: در گشت نوروزی ا مسال 8بازرس اصناف با همکاری 50بازرس افتخاری از سازمان بسیج کار نظارت و رصد بازار شب عید را بر عهده دارند.
ضیایی از واحدهای صنفی خواست از عرضه کالاهای مشمول استاندارد اجباری که فاقد نشان استاندارد هستند خودداری کنند و در صورت هر گونه تخلف شهروندان موارد را به شماره تلفن 36291719 اتاق اصناف استان اطلاع دهند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1357 sec