شناسه خبر: 69719 منتشر شده در مورخ: 1397/11/15 ساعت: 18:49 گروه: علم و فناوری
محصولات رونمایی شده ، در زمینه های پزشکی ، دارویی ، کشاورزی ، شیمیایی ، اتوماسیون و نرم افزار ، نرم افزار امنیتی ، مدیریت ، معماری و تولید قطعات صنعتی در حوزه نفت و انرژی اعلام شد .

به گزارش یزدی نیوزمعاون نوسازی مدیریت و سرمایه گذاری معاون علمی - فناوری رییس جمهور در این مراسم با اشاره به اینکه تولید محصولات فناور از برکات انقلاب اسلامی است گفت  : در حالی که پیش از انقلاب بهایی به فکر و اندیشه داده نمی شد پس از انقلاب به ویژه در دو دهه  گذشته فکر و دانش و نیروی خلاق محور توسعه کشور قرار گرفته است .  

دلیری با اشاره به اینکه امروز تعداد شرکت های دانش بنیان در کشور از مرز 4 هزار گذشته  افزود :  هم اکنون نوآوری جوانان ما در جهان جایگاه چهل و هفتم را دارد که نشان از اهتمام حاکمیت مردم در توسعه این بخش است . 
همچنین رییس پارک علم و فناوری یزد گفت:  این محصولات در زمینه های پزشکی ، دارویی ، کشاورزی ، شیمیایی ، اتوماسیون و نرم افزار ، نرم افزار امنیتی ، مدیریت ، معماری و تولید قطعات صنعتی در حوزه نفت و انرژی است .  
پورسراجیان با اشاره به اینکه در حال حاضر در این پارک 880 هسته و موسسه فناور سالیانه ده ها محصول فناور را وارد بازار می کنند افزود: امسال محصولات ده شرکت از این تعداد موفق شدند با کسب حداکثر نصاب نمره جزء ده محصول برتر و فناور این پارک انتخاب بشوند. 
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1369 sec