شناسه خبر: 69172 منتشر شده در مورخ: 1397/10/21 ساعت: 13:19 گروه: علم و فناوری
صدور مجوز مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی الکترونیکی می شود

به گزارش یزدی نیوزرئیس فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری بهزیستی استان یزد خبر از الکترونیکی شدن صدور مجوز موافقت اصولی مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی داد.

  محسن صباغی نژاد گفت: صدور پروانه فعالیت، پروانه تاسیس، تمدید پروانه فعالیت، تعویض پروانه فعالیت و صدور المثنی برای مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی استان یزد توسط دبیرخانه کمیسیون ماده 26 بهزیستی انجام می گردد.
وی افزود: باتوجه به سیاستهای دولت مبنی بر هوشمند سازی و الکترونیکی نمودن اهم فعالیتها جهت تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به مردم، در حال حاضر یکی از خدمات مربوط به کمیسیون ماده 26 در جهت صدور مجوز موافقت اصولی برای متقاضیان مهدهای کودک با همکاری پیشخوانهای دولت در سراسر کشور به صورت الکترونیکی انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه که متقاضیان دریافت مجوز مهد کودک می بایست در مرحله اول در سامانه ثبت نام نمایند؛ اظهار داشت: ثبت نام اولیه متقاضیان در پیشخوان دولت به آدرسWWW.G4B.ir  صورت می پذیرد.
رئیس فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری بهزیستی استان یزد اظهار داشت : نتایج مراحل انجام کار توسط پیشخوان دولت از طریق پیامک به متقاضی اعلام می گردد و پس از آن فرایند انجام کار و مراحل مربوطه توسط معاونت مراکز و موسسات غیردولتی بهزیستی استان یزد پیگیری می گردد.
وی دریافت کد رهگیری و انتخاب دفتر پیشخوان توسط متقاضی در سامانه، مراجعه حضوری متقاضی به دفتر پیشخوان انتخاب شده در سطح استان، ارائه مدارک و فرم های استعلام به متقاضی توسط دفتر پیشخوان و دریافت و ثبت اطلاعات مدارک متقاضی توسط دفتر پیشخوان در سامانه را از روند انجام کار بر شمرد.
صباغی نژاد تصریح کرد: ارجاع الکترونیکی پرونده به کارتابل دبیرخانه کمیسیون، ارجاع توسط دفتر دبیرخانه کمیسیون ماده 26 بهزیستی به واحدهای بررسی کننده در سازمان بهزیستی استان، کارشناس مربوطه، معاونت تخصصی، گزینش و حراست را از دیگر فرآیند کمیسیون و اعلام نتیجه نهایی به متقاضی توسط پیشخوان دولت عنوان نمود.
وی گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت بهزیستی استان یزد به نشانی www.swo.ir قسمت سایتهای وابسته ( درخواست مجوز دفاتر پیشخوان ) نسبت به انجام این کار اقدام نمایند.
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1523 sec