شناسه خبر: 69122 منتشر شده در مورخ: 1397/10/19 ساعت: 13:45 گروه: اقتصادی
مدیر کل مدیریت بحران استانداری اعلام کرد

ابلاغ دستورالعمل جدید در خصوص تسهیلات بانکی در استان یزد

ابلاغ دستورالعمل جدید در خصوص تسهیلات بانکی در استان یزد
بر این اساس فرمانداران به عنوان روسای کارگروه شهرستانی مهلت و میزان خسارت دیدگان از حوادث را مشخص و به مدیریت بحران استانداری اعلام می کنند.

به گزارش یزدی نیوزمدیر کل مدیریت بحران استانداری یزد در نشست مدیریت بحران در اشکذر گفت: آموزش مدیران در سراسر استان به عنوان اولویت این مدیریت با جدیت در حال پیگیری است.

هادی هادی نسب  اظهار داشت: سال گذشته همایش آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران "غدیر 3" ویژه مدیران استان در شهرستان بافق برگزار شد و امسال دومین دوره آن هفتم و هشتم اسفند ماه به میزبانی شهرستان اشکذر برگزار می شود .
وی بر ضرورت برنامه ریزی لازم برای استفاده از ظرفیت نیروها و امکانات منابع استان معین براساس نیازهای مناطق آسیب دیده در زمان مدیریت بحران اشاره کرد و گفت: استان یزد در حال حاضر به عنوان معین 10 استان هم جوار و هم چنین منطقه 13 تهران به شمار می رود، لذا هم افزایی کامل مدیران استانی جهت امدادرسانی در زمان طلایی و ساعات اولیه وقوع حوادث بسیار مهم است.
هادی نسب  اشاره کرد : از ابتدای امسال تجهیز و خرید ادوات آتش نشانی در شهرهای زیر 50 هزار نفر در قالب ماده 10 و 12 به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور واگذار شده است که مسئولان شهرستانی باید جهت تجهیز ایستگاه های شهرستان از این طریق پیگیری کنند.
مدیر کل مدیریت بحران استانداری به ابلاغ دستورالعمل جدید در زمینه استمهال تسهیلات بانکی به فرمانداری های استان خبر داد وگفت : بر این اساس فرمانداران به عنوان روسای کارگروه شهرستانی مهلت و میزان خسارت دیدگان از حوادث که وام کشاورزی دریافت کرده اند را مشخص و به مدیریت بحران استانداری اعلام کرد  تا مطابق با میزان اعلام شده به مراجع ذیربط انتقال یابد.
فرماندار اشکذردر این نشست  با تاکید بر ضرورت هماهنگی دستگاه های اجرایی شهرستان در مواقع بحرانی اظهار داشت:  لازم است هماهنگی های بین بخشی دستگاه های اجرائی پیش از بحران ها صورت پذیرد تا در هنگام بروز بحران نهایت کارایی را در مواجهه با حوادث داشته باشند.
محمدعلی شاه حسینی به خشکسالی های اخیر که منجر به وارد شدن خسارت به کشاورزان شهرستان شده اشاره کرد و افزود: تاکنون 122 پرونده به کارگروه استمهال تسهیلات بانکی شهرستان ارسال شده که مرتبط با پنج بانک عامل بوده و 18 مورد آن توسط اعضای کارگروه شهرستانی مورد تایید قرار گرفته که به مراجع ذیربط جهت انجام مراحل بعدی ارجاع گردیده است.
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0892 sec