شناسه خبر: 69065 منتشر شده در مورخ: 1397/10/16 ساعت: 18:55 گروه: شهرستان ها
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد:

عملیات بهسازی ۵ کیلومتر از مهم‌ترین محورهای ییلاقی تفت آغاز شد

عملیات بهسازی ۵ کیلومتر از مهم‌ترین محورهای ییلاقی تفت آغاز شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد از آغاز عملیات اجرایی بهسازی و روکش آسفالت پنج کیلومتر از محور تفت ـ ده بالا به عنوان یکی از مهم‌ترین محورهای ییلاقی شهرستان تفت خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزعلی علیخانی اظهار داشت: این محور با هدف تکمیل به‌سازی بخشی دیگر از محور تفت ـ ده بالا و بر اساس اعتبارات ابلاغی سال ۹۷ و پس از انجام تشریفات قانونی برگزاری مناقصه زیر پوشش عملیات راه‌سازی قرار گرفته است.

 
وی عنوان کرد: به‌سازی این محور با مبلغی بیش از ۲۵۰۰۰ میلیون ریال طی قرارداد با پیمانکار واجد شرایط اجرایی می‌شود و عملیات اجرایی نیز از دی‌ماه آغاز شده است.
 
علیخانی خاطرنشان کرد: بر اساس این قرارداد، عملیات اجرایی حدود پنج کیلومتر از محور مذکور در محدوده بام تفت تکمیل و محدوده مذکور به صورت دو بانده قابل بهره برداری خواهد شد.
 
وی افزود: بر اساس سیاستگذاری و برنامه ریزی انجام شده در حوزه معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، پیش بینی می شود عملیات اجرایی پروژه تا بهار سال ۱۳۹۸ به اتمام برسد.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد یادآور شد: بر این اساس این جاده از ابتدای تابستان ۱۳۹۸ در محدوده‌ای پنج کیلومتری به صورت دو بانده قابل بهره برداری خواهد بود.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1631 sec