شناسه خبر: 69044 منتشر شده در مورخ: 1397/10/15 ساعت: 19:43 گروه: علم و فناوری
پیشگامان توسعه ارتباطات در سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات ( کامیتکس ) یزد با هدف معرفی خدمات جدید تلفن ثابت همراه با شرکت های گام پلاس، بازرگام و مرکز شتابدهنده حضور پیدا کرده است .

به گزارش یزدی نیوز پیشگامان توسعه ارتباطات در سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات ( کامیتکس ) یزد با هدف معرفی خدمات جدید تلفن ثابت همراه با شرکت های گام پلاس، بازرگام و مرکز شتابدهنده حضور پیدا کرده است .

 
مسابقات PES2019 همراه با جایزه ویژه به ارزش 30 میلیون ریال در غرفه پیشگامان از 12 الی 15 دی ماه انجام می گردد. لذا از همه شما عزیزانی که علاقه مند به شرکت در این مسابقات می باشید، دعوت می شود به غرفه پیشگامان مراجعه فرموده و پس از ثبت نام در این مسابقه شرکت نمایید.در پایان روز آخر نمایشگاه در غرفه پیشگامان طی قرعه کشی جایزه ویژه به برنده مسابقات اهدا می گردد .
 
آیین گشایش رسمی نمایشگاه با حضور امیر ناظمی، معاون محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران؛ علی وحدت، عضو و رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی؛ محمدباقر اثنی عشری، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و رسول سرائیان، دبیرکل این سازمان، روز، پنجشنبه، 13 دی ماه، از ساعت 18 برگزار خواهد شد.
 
زمان برگزاری نمایشگاه : 12 لغایت 15 دی ماه از ساعت 15 الی 21
مکان : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی یزد،غرفه پیشگامان
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1398 sec