شناسه خبر: 69042 منتشر شده در مورخ: 1397/10/15 ساعت: 16:55 گروه: شهرستان ها
استاندار یزد با بیان اینکه به تمام مناطق استان نگاه برابری خواهیم داشت گفت: با تکیه بر ظرفیت شهرستان می توان بسیاری از مشکلات آن مناطق را مرتفع ساخت.

به گزارش یزدی نیوز محمد علی طالبی  در شورای اداری شهرستان بهاباد که با حضور آیت الله محمد رضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد اظهار داشت: حضور مسئولان استان در شهرستان سبب همراهی و تحرک بیشتر ادارات و سازمان‌های مختلف و تقویت سرمایه اجتماعی که به شدت برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر استان به آن نیازمند هستیم.

 
استاندار یزد اضافه کرد: تقویت همدلی‌ها در استان و رفع اختلافات از جمله مباحثی است که می‌تواند سبب رشد یزد در عرصه‌های مختلف شود.
 
وی با بیان اینکه بهترین و بیشترین هنر مسئولان این است که ظرفیت‌های موجود را در بحث اشتغال، اقتصاد، مسائل فرهنگی و اجتماعی بشناسند و اجازه بروز و ظهور این ظرفیت‌ها را بدهند تصریح کرد: هر کدام شهرستان‌هایی که تعبیر کمتر برخوردار می‌شوند، ظرفیت‌های نهفته‌ای در درون خود دارند که اگر به خوبی برنامه ریزی و ساماندهی شوند می‌توان امید داشت که بسیاری از مشکلاتشان مرتفع شود.
 
 
طالبی یکی از برنامه‌های راهبردی خود در زمان مسئولیت را نگاه برابری به همه مناطق استان برشمرد و افزود: ما باید با تکیه بر تمام ظرفیت‌های موجود در شهرستان‌ها، شرایط اقلیمی و شرایط خاص شهرستان‌ها یک مأموریت ویژه‌ای را در فرآیند توسعه استان برای آنها تعریف کنیم و بر اساس آن مأموریت ویژه، امکانات استان و حمایت‌هایی که لازم است به خدمت شهرستان درآوریم تا مسائل و مشکلات منطقه مورد نظر برطرف شود.
 
استاندار یزد عنوان کرد: به نیازها و مسائلی که در شهرستان بهاباد است واقف هستم و جلساتی در این خصوص برگزار شده است و جز اولویت‌هایمان برطرف شدن مشکلات این شهرستان در عرصه‌های گوناگون است و به نحوی عمل کنیم که مردم و مسئولان این شهرستان کمتر نسبت به مسائل مختلف دغدغه داشته باشند.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2166 sec