شناسه خبر: 68487 منتشر شده در مورخ: 1397/09/25 ساعت: 18:14 گروه: اجتماعی
سرپرست استانداری یزد تأکید کرد:

لزوم تدوین ساختار حقوقی برای پویش‌های فرهنگی

لزوم تدوین ساختار حقوقی برای پویش‌های فرهنگی
سرپرست استانداری یزد با بیان این که برنامه‌ها و پویش‌های فرهنگی باید با جذابیت بیشتر تدوین و اجرایی شوند گفت: تدوین ساختار حقوقی برای برنامه‌ها و پویش‌های فرهنگی ضروری است.

به گزارش یزدی نیوز،«محمدعلی طالبی» عدم توجه به طرح های جدید و جذاب را یکی از مشکلات استان در حوزه فرهنگی دانست و اظهار کرد:‌ الان زمینه همکاری خوبی به وجود آمده و با توجه به طرحی که در شورای فرهنگ عمومی ارائه شد، می‌توان الگو برداری مناسبی انجام شود و طرح‌های جذاب دینی و فرهنگی برای اجرا ارائه شود .

 
وی با اشاره به این که پویش‌های مختلفی با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان اجرا شده است، افزود:  رفع مشکلات موجود در ارتباط با پویش‌ها به وجود آمدن یک ساختار حقوقی برای این فعالیت‌ها است .
 
سرپرست استانداری یزد گفت: بهترین راهکار برای این منظور ایجاد یک سازمان مردم نهاد است که بتوان به وسیله این سازمان هم به صورت ضابطه‌مند عمل کرد و هم زمینه‌ای فراهم کرد که مشارکت مردمی در این فعالیت‌ها افزایش پیدا کند .
 
طالبی با اشاره به این که یکی از مشکلات برنامه‌های دینی و فرهنگی فعلی عدم توجه به مخاطبان است تصریح کرد: باید زمینه‌ای فراهم شود که در فعالیت‌های فرهنگی و دینی به سمت طرح‌های اثرگذار و جذاب برود تا بتوانیم مشکلات برطرف شود .
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه پذیرای برنامه‌های فرهنگی و دینی است در صورتی که این برنامه‌ها از جذابیت مناسب بهره‌مند بوده و بر اساس شرایط و نیازهای نسل جوان طراحی و برنامه‌ریزی شده باشد .
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2209 sec