شناسه خبر: 68376 منتشر شده در مورخ: 1397/09/20 ساعت: 22:13 گروه: اجتماعی
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۷۶ کیلوگرم تریاک در عملیات‌های جداگانه نیروهای پلیس این استان خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، درباره جزئیات خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد هنگام کنترل محورهای ورودی به یک دستگاه تریلی "اسکانیا" مشکوک شدند.

 
سرهنگ مکی افزود: ماموران پس از متوقف کردن خودرو و در بازرسی از این تریلی 360 کیلو  تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو  جاساز شده بود را کشف کردند.
 
 
جانشین فرمانده انتظامی استان یزد در خاتمه ضمن اشاره به دستگیری 2 متهم و معرفی به مقام قضائی تصریح کرد: قاچاقچیان قصد انتقال این محموله از شرق کشور به استان "تهران" را داشتند که توسط ماموران دستگیر شدند.
 
وی همچنین گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس شهرستان در محورهای مواصلاتی، یک‌دستگاه خودرو پژو 405 را متوقف کردند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان یزد ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودرو مقدار 7 کیلو و 400 گرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود را کشف کردند
 
مکی با بیان اینکه دو نفر متهم در این زمینه دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان این محموله موادمخدر را از جنوب کشور بارگیری و قصد انتقال به مرکز کشور را داشتند که توسط پلیس دستگیر شدند.
 
کشف بیش از 9 کیلوگرم تریاک در خاتم
 
وی همچنین از کشف 9 کیلو و 900 گرم تریاک از یکدستگاه خودرو وانت پیکان در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پلیس شهرستان هنگام کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه وانت پیکان مشکوک شدند.
 
وی بیان کرد: مأمورین جهت برسی بیشتر خودرو را به یگان انتظامی دلالت دادند و در بازرسی از این خودرو مقدار 9 کیلو و 900 گرم تریاک را کشف کردند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به دستگیری 2 متهم در این زمینه و تحویل به مقام قضائی، خاطرنشان کرد: متهمان قصد انتقال مواد از استان‌های جنوبی به مرکز کشور را داشتند که توسط مأموران دستگیر شدند.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
اخبار مرتبط :
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2999 sec