شناسه خبر: 68172 منتشر شده در مورخ: 1397/09/12 ساعت: 18:31 گروه: شهرستان ها
نخستین جلسه راهبردی خوشه زیلو با حضور فرماندار میبد، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و مدیر عامل توسعه خوشه زیلو در محل فرمانداری میبد برگزار و اهداف راهبردی برای توسعه این طرح تبیین شد .

به گزارش یزدی نیوز«سید مسعود عظیمی» مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی یزد در این نشست ضمن تبیین جایگاه هنر زیلو و لزوم حفظ این هنرصنعت، اهداف خوشه زیلو و گزارشی از دیدار با امام جمعه میبد را بیان کرد.

 
«حسین فلاح» فرماندار میبد نیز در این نشست، توسعه خوشه زیلو را گامی موثر در توسعه و رونق هنر صنعت زیلو عنوان و از تلاش شهرک‌های صنعتی و همکاری جهاددانشگاهی در این زمینه قدردانی کرد.
 
«محمدرضا دهقانی» مدیر عامل توسعه خوشه زیلو هم با تبیین نحوه همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی  و جهاددانشگاهی در اجرای خوشه زیلو، به ارائه نتایج مطالعات شناختی و برنامه‌های پیشنهادی برای توسعه این خوشه پرداخت.
 
در ادامه نیز حاضران، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و بر حمایت‌ همه جانبه از اقدامات خوشه زیلو تاکید کردند . 
 
گفتنی است؛ توسعه خوشه زیلو، طرحی است که با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و سازمان جهاد‌دانشگاهی استان یزد در حال اجراست و طی سه تا پنج سال توسعه کسب و کار زیلو را دنبال می‌کند . 
 
مراحل اجرای این طرح شامل مطالعه شناختی، اعتماد سازی، تدوین و اجرای برنامه‌های عمل و نظارت و ارزیابی و خروج از خوشه است که توسط تیمی از متخصصان سازمان جهاد دانشگاهی استان و با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد با محوریت شهر تاریخی میبد اجرا می‌شود. 
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1641 sec