شناسه خبر: 68108 منتشر شده در مورخ: 1397/09/09 ساعت: 15:55 گروه: اجتماعی
برگزیدگان مرحله کشوری بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر که در بخش خواهران به میزبانی یزد برگزار شد، معرفی شدند.

به گزارش یزدی نیوز محسن حرازی‌زاده، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد،  در مراسم اختتامیه این دوره از رقابت‌ها ضمن قدردانی از حضور شرکت کنندگان در این مسابقات اظهار داشت: این دوره اهدافی را داشته که مهم‌ترین آن، تقویت رفاقت بین جوانان هلال احمر است و امیدواریم توانسته باشیم به این هدف دست پیدا کنیم.

 
وی با بیان اینکه جوانان هلال احمر، پیام آوران دوستی هستند، افزود: بسیاری از مردم چشم امید به شما و خدماتی دارند که در آینده می‌توانید به مردم ارائه دهید.
 
حرازی‌زاده خطاب به جوانان هلال احمر تاکید کرد: نه به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد بلکه به عنوان یک پزشک و یک شهروند از شما درخواست می کنم، دوره هایی که می گذرانید با دقت تمام یاد بگیرید تا بتوانید از آن برای خدمت رسانی به مردم استفاده کنید زیرا مردم چشم انتظار خدمات شما هستند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد بیان کرد: امیدوارم این مسابقات، دوره مفیدی برای همه شرکت کنندگان باشد و یزد توانسته باشد ضمن میزبانی خوب، شهری خاطره ساز برای جوانان هلال احمر در اقصی نقاط کشور اسلامی باشد.
 
وی همچنین ابراز امیدواری کرد: این برنامه ها تکرار شود و هر کجای کشور که این دوره ها برگزار می‌شود، برای جوانان هلال احمر، نشاط و شادابی به همراه داشته باشد تا این جوانان با روحیه خود بتوانند در آینده خدمت رسان خوبی برای مردم باشند.
 
حرازی زاده از مجموعه همکاران خود در هلال احمر استان یزد به خاطر همراهی در برگزاری این دوره از رقابت‌های رفاقت مهر قدردانی کرد.
 
به گزارش مهر، در پایان این مراسم که با حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر کشور برگزار شد، از برگزیدگان بخش‌های مختلف مسابقات رفاقت مهر در بخش بانوان تجلیل شد.
 
رقابت‌های آقایان نیز به مدت پنج روز به میزبانی یزد و با شرکت ۳۰۰ نفر از جوانان هلال احمر از سراسر کشور آغاز خواهد شد.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3573 sec