شناسه خبر: 68107 منتشر شده در مورخ: 1397/09/09 ساعت: 14:51 گروه: اجتماعی
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۶۴ کیلوگرم تریاک، ۳۶ کیلوگرم حشیش و ۱۷ کیلوگرم هروئین توسط ماموران پلیس این استان خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدحسین ستوده‌ " اظهار داشت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ ماموران پلیس استان یزد با انجام کار اطلاعاتی متوجه شدند قاچاقچیان قصد انتقال یک محموله موادمخدر را دارند.

 
وی ضمن اشاره به شناسایی و توقیف خودرو تریلی "دانگ فنگ" در محورهای مواصلاتی یزد افزود: ماموران در بازرسی از این تریلی مقدار64 کیلو تریاک، 36کیلو حشیش و 17 کیلو هروئین را که به طرز ماهرانه ای در بار خودرو جاساز شده بود را کشف کردند.
 
 
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با بیان اینکه در این خصوص دو متهم دستگیر و به دادسرا معرفی شدند خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ این محموله را از شرق کشور بارگیری و قصد انتقال به استان "اصفهان" را داشتند که توسط ماموران دستگیر و تحویل مراجع قانونی شدند.
 
وی همچنین از از کشف 6 کیلو و  175 گرم تریاک از یکدستگاه خودرو پژو 206 در این شهرستان خیر داد و گفت: ماموران پلیس شهرستان با راه‌اندازی ایست و بازرسی موقت و کنترل محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه خودرو پژو 206 مشکوک شدند.
 
ستوده‌نیا افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو مقدار  6 کیلو 175 گرم تریاک را کشف کردند.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
اخبار مرتبط :
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/5857 sec