شناسه خبر: 67882 منتشر شده در مورخ: 1397/08/29 ساعت: 18:30 گروه: فرهنگی و هنری
منتخب بخش مستند در دومین روز از اکران جشنواره فیلک کوتاه رضوی با اشاره به حضور تمام اقلیم‌ها در جشنواره گفت: فیلم‌های استان یزد نسبت به سال‌های گذشته از کیفیت بهتری برخوردار است.

به گزارش یزدی نیوزعبد الحمید بقائیان  در ارتباط با جشنواره فیلم کوتاه رضوی  اظهار داشت: این جشنواره که هر ساله در یزد برگزار می‌شود می‌تواند روند فیلم‌سازی کوتاه را مورد بررسی قرار دهد.

 
وی با اشاره به نقش چنین جشنواره‌هایی در توسعه فعالیت‌های فیلم‌سازی افزود: تعداد این گونه جشنواره‌ها مهم نیست بلکه کیفیت آن در نظر گرفته می‌شود و باید سالی یک دفعه برای پیشرفت در فیلم‌سازی جمع‌بندی شود.
 
منتخب بخش مستند با اشاره به کارگردان‌های حاضر در جشنواره رضوی گفت:  فیلم‌های کارگردانان امسال نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت نسبتا خوبی داشته و حضور کارگردان‌ها و تهیه کنندگان زن بیشتر به چشم می‌خورد.
 
بقائیان استان یزد را در حوزه فیلم‌سازی به ویژه فیلم کوتاه کشور سرآمد دانست و عنوان کرد: آثار مستند به علت این که از تمام کشور  بود و تمام اقلیم‌های ایران را در بر می‌گیرد کار هایی با کیفیت خوب مشاهده می‌شود و  استان یزد به مراتب از استان‌های دیگر کیفیت بهتری برخوردار است.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1558 sec