شناسه خبر: 67827 منتشر شده در مورخ: 1397/08/27 ساعت: 23:01 گروه: فرهنگی و هنری
دبیر اجرایی سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد از انتخاب داوران این جشنواره خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزعباس گلرسان  اظهار داشت: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی توسط هیئت انتخاب بازبینی شدند و تعدادی از آثار در دو بخش مستند و داستانی به بخش مسابقه راه یافتند.

 
وی با بیان اینکه عبدالحمید بقائیان، سیدمحمد حسینی و سعید مسعود آستانداری انتخاب فیلم‌های بخش مستند را بر عهده داشتند، افزود: بازبینی و انتخاب فیلم‌های رسیده در بخش داستانی نیز بر عهده مهدی مرعشی، مهدی کارگر شورکی و سیدمجتبی حسینی بوده است.
 
گلرسان خاطرنشان کرد: در این مرحله، هیئت داوران از میان ۴۵ فیلم در بخش داستانی و ۲۷ فیلم در بخش مستند، آثار برتر را انتخاب خواهند کرد.
 
وی عنوان کرد: محمدرضا اصلانی، مهدی نادری، احمد پهلوانیان، محمدحسین فرج و طیبه فلکیان به عنوان اعضای هیئت داوران سیزدهمین جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی انتخاب شدند.
 
جوادیان زاده افزود: این افراد قرار است به ارزیابی ۴۵ فیلم داستانی و ۲۷ فیلم مستندِ انتخاب شده از سوی هیئت انتخاب جشنواره بپردازند و در هر بخش برگزیدگان نهایی را معرفی کنند.
 
دبیر اجرایی سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی گفت: نمایش آثار از روز ۲۷ آبان‌ماه آغاز می‌شود و به مدت چهار روز ادامه دارد و مراسم اختتامیه نیز ۳۰ آبان در سینما تک برگزار می شود.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
اخبار مرتبط :
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/4097 sec