شناسه خبر: 67815 منتشر شده در مورخ: 1397/08/27 ساعت: 17:25 گروه: اجتماعی
طی حکمی از سوی رییس هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران مدیرکل جدید پست استان یزد با حضور عضو هیئت مدیره این شرکت معرفی و منصوب شد.

به گزارش یزدی نیوز،«علیرضا زرگوش» در آیین تکریم و معارفه مدیرکل پست استان که با حضور مسئولان ارشد دستگاه‌های نظارتی و اداره پست استان با بیان این‌که اقتصاد امروز جهان در حال تغییر از تولید محوری و دانش محور است، اظهار کرد:‌ سازمان‌هایی در این شرایط موفق خواهند بود که علاوه بر اطلاعات روشن، کامل و هدفمند صاحب تکنولوژی روز باشند.

 
وی افزود:‌ حوزه ارتباطات به عنوان یکی از محوری‌ترین بخش‌های خدمانی در حوزه اقتصادی و تجاری کشور، پل ارتباطی مناسبی بین مردم و دستگاه‌های اجرایی و نظارتی است.
 
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران استفاده از تکنولوژی آی تی را یکی از اقدامات جدی شرکت پست در ارائه خدمات بیشتر و بهتر دانست و گفت‌: شرکت ملی پست ایران سعی کرده با بروز رسانی شکبه توزیع خود خدمات را آنلاین ثبت و ارائه کند.
 
زرگوش در ادامه دهقان مدیرکل پیشین اداره کل پست استان یزد را نیروی کارآمد و شاخصی برای شبکه پستی ایران عنوان کرد و ادامه داد:‌ برنامه محور بودن یکی از مهمترین ویژگی‌های وی در اداره شبکه پستی یزد بوده است.
 
این مسئول در پایان از تلاش«مسعود دهقان» تجلیل و «علی‌محمد رحمانی‌پور» را به عنوان مدیرکل جدید اداره پست استان یزد معرفی کرد.
 
گفتنی است؛ رحمانی پور پیش از این مسئولیت معاون فنی و بازرگانی اداره کل پست یزد را به عهده داشته است.
 
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3786 sec