شناسه خبر: 67098 منتشر شده در مورخ: 1397/07/19 ساعت: 09:42 گروه: سیاسی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد:

برگزاری دوره آموزشی نرم افزاری انبارهای امدادی در هلال احمر استان یزد

برگزاری دوره آموزشی نرم افزاری انبارهای امدادی در هلال احمر استان یزد
دوره آموزشی نرم افزارهای انبارهای امدادی ویژه انبارداران امدادی جمعیت هلال احمر استان یزد برگزار شد

به گزارش یزدی نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ محمد زارع سروی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت : دوره  آموزشی نرم افزارهای انبارهای امدادی با حضور 10 نفر از انبارداران جمعیت هلال احمر استان یزد بمدت یک روز در محل جمعیت هلال احمر استان یزد برگزار شد .

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد سرفصلهای این دوره را آموزش کار با سیستم نرم افزار انبارهای امدادی ، موجودی انبار، کارتکس های انبار ، آموزش ورود و خروج اجناس در انبار ، چگونگی نگهداری اجناس در انبار و ... عنوان کرد.

زارع سروی با بیان اینکه اهمیت انبارهای امدادی بر هیچکس پوشیده نیست، تصریح کرد: خدمت رسانی سریع و صحیح در زمان حوادث به عوامل مختلفی از جمله چیدمان صحیح اقلام امدادی در انبارهای جمعیت هلال احمر و دسترسی آسان به این اقلام، بستگی دارد.

وی تصریح کرد : کارشناسان حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد با حضور در شهرستان ها و بازدید از انبارهای امدادی، استانداردهای سازمان امداد و نجات را در مورد انبارداری و چیدمان اقلام امدادی به انبارداران متذکر شده اند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد با بیان اینکه در تلاش هستیم تا وضعیت موجود انبارهای امدادی هلال احمر یزد را بهبود ببخشیم، گفت: انبارداران زیر نظر روسای شعب و مطابق با قوانین و دستورالعمل های امدادی، به انجام وظایف محوله اهتمام ورزند

انبار امدادی
انبار امدادی
انبار امدادی
انبار امدادی
انبار امدادی
انبار امدادی
انبار امدادی
انبار امدادی
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1781 sec