شناسه خبر: 67090 منتشر شده در مورخ: 1397/07/19 ساعت: 16:38 گروه: شهرستان ها
مراسم روز جهانی کودک به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک ابرکوه همراه با کشیدن نقاشی دیواری برگزار و مورد بازدید مسئولین قرار گرفت .

به گزارش یزدی نیوز هم‌زمان با گرامیداشت هفته جهانی کودک مراسمی به همین مناسبت با حضور مسئولین شهرستان در کانون پرورش فکری شماره یک این شهر برگزار و در حاشیه آن کودکان عضو کانون با همکاری شهرداری ابرکوه یکی از دیوارهای بوستان ملت را نقاشی کردند . 

 
«محمد کاظمی نسب» فرماندار، «سید علیرضا رسولی» شهردار، «علی‌اکبر اسحاقی» معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و «محمدعلی اکرمی» بخشدار بخش بهمن با حضور در جمع کودکان، این روز را به آنان تبریک گفتند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های کانون مذکور قرار گرفتند . 
 
گفتنی است؛ مسئولان نامبرده از نمایشگاه کودکان و نوجوانان شامل نقاشی، کاردستی، سفالگری و غیره و همچنین بخش‌های مختلف کانون از جمله کتابخانه، سینما، اتاق انیمیشن‌سازی، کارگاه‌های سفالگری، نقاشی و ادبی بازدید کردند . 
 
«محمد کاظمی نسب» فرماندار ابرکوه در حاشیه این بازدیدها ابراز کرد: محیط مدرسه باید با نشاط باشد به طوری که بچه‌ها در مدرسه نیز امکانات کانون پرورش فکری را داشته باشند و بازی کردن را بیاموزند.

 

 

 

 

 

 

منبع:ایسنا یزد

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1488 sec