شناسه خبر: 67068 منتشر شده در مورخ: 1397/07/18 ساعت: 20:13 گروه: فرهنگی و هنری
رییس حوزه هنری یزد گفت: کارگاه آموزش داستان‌نویسی با حضور «خسرو باباخانی» مدرس شاخص کشوری در رشته داستان نویسی 18 مهر در حوزه هنری یزد برگزار می‌شود .

به گزارش یزدی نیوز،«محمدصادق کوچک‌زاده» با اشاره به برنامه‌های آموزشی حوزه هنری در سطح استان، اظهار کرد: کارگاه آموزش داستان‌نویسی با موضوع «داستان را چطور بنویسیم!؟» در این مرکز برگزار می‌شود.

 
وی افزود: این کارگاه از سری کارگاه‌های شعر و داستان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» است .
 
رییس حوزه هنری یزد گفت: این کارگاه با تدریس خسرو باباخانی ‌ـ‌داستان‌نویس و از مدرسان کشوری این رشته‌ـ و با حضور نویسندگان جوان، اهالی قلم و علاقه‌مندان به ادبیات برگزار خواهد شد .
 
کوچک‌زاده روایت داستانی، تکنیک‌های پیشرفته داستان‌نویسی و داستان‌خوانی را از مباحث این کارگاه برشمرد .
 
این مسئول دانش افزایی و ارتقای سطح کیفی آثار نویسندگان جوان، افزایش مهارت‌های خلاقانه نویسندگی، ایجاد زمینه شکوفایی استعداد نوقلمان و حمایت از آنها برای شرکت در جشنواره‌های ادبی و انتقال تجربه‌های ارزشمند نویسندگی به جوانان را از جمله اهداف برگزاری کارگاه عنوان کرد .
 
کارگاه داستان‌نویسی خسرو باباخانی چهارشنبه 18 مهرماه ساعت 15 تا 19 در نارنجستان هنر حوزه هنری یزد واقع در چهار راه فاطمیه، ابتدای خیابان آیت‌الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار می‌شود و حضور برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است .
 
گفتنی است؛ شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» ۲۷ و ۲۸ آبان‌ماه سال‌جاری به دبیری علمی محمدجواد شرافت در بخش شعر و محمدرضا شرفی‌خبوشان در بخش داستان توسط موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر برگزار می‌شود .
 
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 36231400 داخلی 25 تماس بگیرند .
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1770 sec