شناسه خبر: 66997 منتشر شده در مورخ: 1397/07/16 ساعت: 14:45 گروه: فرهنگی و هنری
کارگردان تئاتر «خواب در تالار آینه» با اشاره به اجرای این نمایشنامه به مدت یک ماه در محل تالار هنر، اظهار کرد: تئاتر خواب در تالار آینه از ساعت ۲۰ آغاز و به مدت ۹۰ دقیقه در مقابل تماشاچیان، اجرا خواهد شد .

به گزارش یزدی نیوز«سعید شهریار»، با اشاره به اجرای این نمایشنامه به مدت یک ماه در محل تالار هنر یزد، اظهار کرد: تئاتر «خواب در تالار آینه»، داستان پیرمردی ثروتمند است که یکی از سه دخترش که به او دروغ نمی‌گوید و صادق است را از ارث محروم می‌کند و داستان حول محور زندگی دو دختر دروغ‌گو و پیرمرد ادامه پیدا می‌کند . 

 
وی با بیان این که داستان نمایش برگرفته از نمایشنامه «شاه لیر» اثر «ویلیام شکسپیر» است، گفت: این نمایش هر روز از ساعت ۲۰ در محل تالار هنر به روی صحنه می‌رود و به مدت ۹۰ دقیقه در مقابل دیدگان تماشاچیان اجرا می‌شود.
 
شهریار افزود: در این نمایشنامه «محمدرضا صارمی» در نقش میرآقا، «فرهاد عالم زاده» در نقش غلومی، «مهدی قانع»، «محمدغلامزاده» و «زمان ارکمان» در نقش‌های عزت، زینل و عطا به عنوان دامادهای میرآقا هنرنمایی می‌کنند . 
 
وی همچنین «فخرالسادات طباطبایی»، «اعظم قابلی» و «زینب السادات موسوی» را در نقش‌های ثریا، فیروزه و انیس عنوان کرد که دو دختر اول دختران دروغگو هستند و برخلاف حقیقت وجودیشان، صاحب تمام دارایی پدر خود می‌شوند . 
 
شهریار از دیگر عوامل این نمایش را «محمد رضا غلامزاده»، «رعنا مومنی»، «سید مجتبی مدیر طاهری»، «مجتبی ملک ثابت» و «مهدی هدایتی» به ترتیب به عنوان طراح صحنه، منشی صحنه، مدیر تولید و هماهنگی و طراح گریم معرفی کرد.
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1708 sec