شناسه خبر: 66965 منتشر شده در مورخ: 1397/07/15 ساعت: 13:40 گروه: شهرستان ها
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه از ایجاد 223 فرصت شغلی جدید با تخصیص 12 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز، «ناصر زارع» در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی تاکنون 109 طرح از شهرستان ابرکوه موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند . 

 
وی تصریح کرد: اعتباری بالغ ‌بر 12 میلیارد و 853 میلیون تومان به طرح‌های فوق تعلق گرفته که حاصل آن اشتغال‌زایی برای 223 نفر به صورت تضمینی است . 
 
زارع با اشاره به 11 طرح بلاتکلیف که مصوبه کمیته اشتغال استان را دریافت کرده‌اند، عنوان کرد: در راستای نظارت بر طرح‌های مذکور تاکنون 27 مورد از آن‌ها در حوزه صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی، فناوری اطلاعات و میراث فرهنگی مورد بررسی و نظارت قرار گرفته است . 
 
«محمد کاظمی نسب» فرماندار شهرستان نیز در این نشست از موفقیت شهرستان در این طرح خبر داد و گفت:  سهمیه شهرستان ابرکوه از طرح اشتغال پایدار روستایی 10 میلیارد و 60 میلیون تومان بوده ولی شهرستان موفق به جذب 13 میلیارد تومان یعنی 27 درصد بیشتر از سهمیه خود شده است.
 
این مسئول در ادامه به وجود سرمایه‌های راکد در شهرستان اشاره و تاکید کرد: این سرمایه‌ها باید در اولین فرصت توسط متولیان امر شناسایی و در مرحله بعد در راستای احیا و راه‌اندازی و تبدیل آنها به ظرفیت تولید و اشتغال‌زایی تلاش شود .
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1626 sec