شناسه خبر: 66931 منتشر شده در مورخ: 1397/07/14 ساعت: 09:05 گروه: سیاسی
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا:

هدف دشمن ایجاد التهاب و ترس است

هدف دشمن ایجاد التهاب و ترس است
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: اقدام موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حادثه تروریستی اهواز، همه معادله های دشمنان را بر هم زد و در کاهش نرخ ارز نیز اثر داشت.

به گزارش یزدی نیوز,حجت الاسلام حیدر مصلحی در یادواره شهید گمنام، 264 شهید کارمند در یزد افزود: دشمن برای رسیدن به اهداف خود از رسانه ها و فضای مجازی استفاده زیادی می کند اما اصابت موشک های سپاه پاسداران به اهداف مورد نظر در فاصله سه مایلی  نیروهای آمریکایی، تحسین کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت. 

وی  : هدف دشمنان در حادثه تروریستی اهواز، ایجاد التهاب و ترس در بین مردم بود اما حضور گسترده اقشار مختلف مردم در تشییع پیکر شهدای این حادثه، ناکامی آنان در رسیدن به اهدافشان را اثبات کرد.
وزیر اسبق اطلاعات با  اشاره به  اینکه دشمن با استفاده از نفوذ به دنبال رسیدن به اهدافش است، اظهار داشت: باید افرادی که تحت تاثیر نفوذ قرار می گیرند شناسایی و مراقبت شوند. 
مصلحی یادآورشد:رهبری حکیمانه و مدیریت دقیق رهبر معظم انقلاب در جهان اسلام، همواره دشمنان را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشته است.
وزیر اسبق اطلاعات گفت: مسیر شهدا ادامه دارد, ولی مسیری است که  تلاطم ودستاوردهایی درپی خواهد داشت.
وی اشاره کرد :عزاداری و راهپیمایی اربعین  حسینی بزرگترین تهدید برای آمریکا واستکبار جهانی است.
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قواگفت: راه وهدف امام حسین (ع)ادامه دارد واین راه همواره با مشکلاتی روبرو بوده است ودشمن سعی دارد این راه را مسدود کند.
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0853 sec