شناسه خبر: 66875 منتشر شده در مورخ: 1397/07/11 ساعت: 10:34 گروه: اجتماعی
مدیرعامل هلال احمر استان یزد به همراه سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان با رییس دانشگاه فرهنگیان یزد (پردیس شهیدان پاکنژاد)دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش یزدی نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده با حضور در دفتر رییس دانشگاه فرهنگیان ضمن معرفی فعالیت های جمعیت هلال احمر استان و همچنین فعالیت های انجام شده در طی سال های اخیر توسط کانون دانشجویی هلال احمر ،گفت: کانون دانشجویی هلال احمر نهادی غیر سیاسی و غیر دولتی است که در جهت تلاش برای تسکین آلام بشری، تامین احترام انسان ها، کوشش برای برقراری دوستی، تفاهم و صلح پایدار میان ملت ها و همچنین حمایت از زندگی و سلامت انسان ها در قالب ضوابط اساسنامه به منظور تحقق اهداف سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و دانشگاه ها در موسسات آموزش عالی کشور تشکیل می شود .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن تشکر از دبیران و اعضاء کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فرهنگیان یزد افزود: خوشبختانه فعالیت آزمایشی کانون هلال احمر در این دانشگاه بازخورد مناسبی درسطح دانشگاه داشته است که کانون های فعال و درخشنده ای در دانشگاه فرهنگیان داریم.

دکتر حرازی زاده با بیان اینکه دانشجو معلمان می توانند مبلغان بشردوستی در جامعه باشند بیان داشت : کانون های دانشجویی برای ما بسیار دارای اهمیت هستند و امیدواریم با وجود اعضا فعال بتوانیم در کاهش آسیب های اجتماعی و ارائه فعالیتهای اجتماعی خدمات بهتر و بیشتری را به مردم ارائه دهیم.

در ادامه سید جواد میرحسینی سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان یزد ضمن گزارش فعالیت کانون های دانشجویی هلال احمر استان ییان داشت : در سالهای گذشته دو کانون فعال در سطح دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیدان پاکنژاد و فاطمه الزهرا(س) داشتیم که بسیار عملکرد قابل قبول و درخشانی داشتند

سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان یزد گفت : یکی از محورهای اصلی ما آموزش ها می باشد که با کمک اعضا کانون های دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آن را در بین مردم و سطح جامعه گسترش دهیم .

میرحسینی با بیان اینکه تقویم اجرایی و سالیانه تنظیم و فعالیتهایی مشترک در نظر گرفته شده است،اظهار داشت : همچنین در فیلد هایی چون اشتغال زایی  و کارآفرینی جوانان از قبیل طرح بومینو ورود کردیم و امیدواریم این روند را با مشارکت دانشگاه ها و اعضا جوانان و کانون های دانشجویی ادامه دهیم .

در ادامه جلسه دکتر رضایی رییس دانشگاه فرهنگیان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات هلال احمر اظهار داشت : دانشگاه فرهنگیان متفاوت تر از بقیه دانشگاه ها می باشد بواسطه اینکه دانشجویان آن در بدنه جامعه هستند و با دانش آموزان زیادی سر و کار خواهند داشت .

دکتر رضایی جمعیت هلال احمر را یکی از سازمان های بسیار مهم با پشتوانه نیروهای مردمی در سطح کشور و نیز در جامعه بین الملل عنوان کرد و گفت: ما خواستارهمکاری های بیشتر در بحث آموزش در جامعه ،استفاده از ظرفیت های متقابل،برگزاری دوره های آموزشی امداد و کمکهای اولیه و برگزاری مانورهای امدادی در دانشگاه هستیم.

رییس دانشگاه فرهنگیان یزد بیان داشت : در سال گذشته کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه فرهنگیان در سطح استان و کشور درخشش خوبی داشتند و انشالله این روند را بتوانیم ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه باید جاذبه های ایجاد شود تا بتوان جذب حداکثری داشته باشیم ،گفت : برای دانشجویان جدیدالورود نیز باید زمینه را آماده و آنها را با فعالیتهای هلال احمر آشنا سازیم تا بتوانیم تعداد عضو بیشتری را جذب نماییم.

دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1713 sec