شناسه خبر: 66634 منتشر شده در مورخ: 1397/07/02 ساعت: 11:35 گروه: سیاسی
رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت در روزهای آینده در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش استعفای شهردار یزد تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش یزدی نیوزسفید افزود: با توجه به اینکه از سوی وزارت کشور برای دکتر جمالی نژاد شهردار یزد سمت معاونت عمرانی این وزارتخانه در نظر گرفته شده، وی در روز 26 شهریور ماه استعفای خود را اعلام کرده است.

 
رئیس شورای اسلامی شهر یزد افزود برخی از اعضای شورای اسلامی شهر یزد موافق رفتن دکتر جمالی نژاد از یزد نیستند و می خواهند دکتر جمالی نژاد همچنان با اقدامات خوب خود در یزد بماند .
 
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد نیز گفت قرار شده پذیرش استعفای شهردار یزد همزمان با قطعی شدن حکم معاونت عمرانی وزارت کشور برای آقای جمالی نژاد صورت گیرد.
 
دکتر عباسی هرفته افزود شورای اسلامی شهر یزد پیش از پذیرش استعفا از شهردار خواسته است گزارش مالی و کاری یک ساله خود را به شورا ارائه کند.
 
دکتر مهدی جمالی نژاد چهارم شهریور ماه 1396 با رای 11 عضو شورای شهر یزد سکان شهرداری را به دست گرفت. جمالی نژاد متولد 1348 و پیش‌ازاین شهردار اصفهان بود که 31 خرداد 1394 با 19 رای موافق و 2 رای ممتنع اعضای شورا به این سمت منصوب ‌شده بود. وی دانش‌آموخته دکترای برنامه‌ریزی شهری از دانشگاه اصفهان و از مدیران جوان استان است که تاکنون سمت‌های مختلفی در استانداری و شهرداری اصفهان بر عهده داشته است.
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/4159 sec