شناسه خبر: 66571 منتشر شده در مورخ: 1397/06/30 ساعت: 11:10 گروه: سیاسی
سخنگوی شورای شهر یزد با بیان اینکه مهدی جمالی‌نژاد به وزارت کشور می‌رود گفت: جلسه فوق‌العاده شورا برای انتخاب سرپرست شهرداری و شهردار آینده برگزار می‌شود.

به گزارش یزدی نیوز محسن عباسی هرفته در جمع خبرنگاران با تشکر از زحمات جمالی‌نژاد در طول یک سال گذشته و آرزوی موفقیت برای ایشان در سمت جدید اظهار داشت: این امر با هماهنگی شورا و در صورت موافقت با استعفای ایشان در جلسه صحن علنی شنبه نهایی می‌شود.

 
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه جمالی‌نژاد در پست جدید خود می‌تواند سبب و بانی خدمات گسترده‌تر و بیشتر برای کشور باشد اعضای شورا با لحاظ مصالح ملی علی‌رغم میل باطنی خود  احتمالا با استعفای ایشان موافقت می‌کنند.
 
عباسی تصریح کرد: مطمئنا ایشان هر کجا که باشند با توجه به عشق و علاقه و ارادتی که به مردم یزد دارد منشا خدمات برای استان و شهر یزد هستند.
 
عباسی هرفته بیان کرد: دست شورا در انتخاب جانشین جمالی‌نژاد خالی نیست و مردم نگران خلأ جایگزین ایشان و روند فعالیت‌ها و اقدامات شهرداری نباشند.
 
سخنگوی شورای شهر یزد اظهار داشت: به‌زودی جایگزین ایشان معرفی می‌شود و بدنه خدوم شهرداری نمی‌گذرند وقفه‌ای در فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و خدماتی شهر رخ دهد.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1683 sec