شناسه خبر: 66330 منتشر شده در مورخ: 1397/06/18 ساعت: 20:25 گروه: اجتماعی
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد از اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه در طرح پویش ازدواج پایدار در یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزفخرالسادات خامسی هامانه در آیین اختتامیه پویش اجتماعی ازدواج پایدار با اشاره به اینکه این طرح یک پویش به منظور هم افزایی بین دستگاه‌های دولتی و سازمان‌ها مردم نهاد با کمک گرفتن از مردم محلات و رسانه‌ای برای دغدغه مندی سازی استان در مسئله ازدواج با یکسری از برنامه‌های آموزشی، حمایتی و مشاوره‌ای برای اقشار مختلف مردم در سطح استان اجرا شد اظهار داشت: بیش از 100 برنامه با کمک و حمایت فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و دستگاه‌های دولتی و سازمان‌های مردم اجرا شد.

 
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد با بیان اینکه برنامه‌های طرح پویش اجتماعی ازدواج پایدار در سه حوزه کوتاه، میان مدت و بلند مدت اجرا شد گفت: در این برنامه‌های کوتاه مدت در بحث‌ها آموزشی، حمایتی و مشاوره‌ای خوشبختانه به خوبی با همکاری دستگاه‌ها و مردم به اجرا درآمد.
 
وی با اشاره به اینکه بحث محلات و خانواده‌های محلات یکی از دغدغه‌های مسئولان در شهر و استان است خاطرنشان کرد: هدف ایجاد هدف ایجاد امنیت و سلامت اجتماعی در محلات است که می‌تواند در غالب یکسری برنامه‌های شاد اجتماعی و برنامه‌های دیگر در حوزه اجتماعی تعریف شود.
 
خامسی هامانه افزود: در دفتر امور اجتماعی در هر ماه یکبار جلساتی با معتمدین محلات برگزار می‌کنیم که بتوانیم دغدغه‌های آنها را شنیده و سعی در رساندن آن به مسئولان مرتبط داریم و هم در حد بضاعت خود به حل آن بپردازیم.
 
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در پایان گفت: پنج آسیب اجتماعی مهم در کشور به ترتیب اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی، مفاسد اخلاقی و کودکان کار اعلام شده که در سراسر کشور باید با جدیت مورد توجه قرار گیرند که ان‌شاءالله با اجرای برنامه‌های مختلف بتوان این آسیب‌ها را کاهش داد و به حداقل رساند.
 
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/4121 sec