شناسه خبر: 66133 منتشر شده در مورخ: 1397/06/09 ساعت: 11:06 گروه: اجتماعی
رییس بنیاد نخبگان استان یزد اعطای مجدد عاملیت مالی بنیاد نخبگان استان به صندوق پژوهش و فناوری یزد و توسعه حمایت‌های مالی این صندوق از نخبگان را خواستار شد.

به گزارش یزدی نیوز «سید مهدی کلانتر» در نشستی که به همین منظور با مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان داشت،‌ با اشاره به نقش نخبگان در پیشرفت کشور، گفت: سپردن مدیریت تحولات کشور به دست نخبگان دانشگاهی و حوزوی مهمترین رسالت بنیاد ملی نخبگان است و با توجه به تعدد نخبگان، سرآمدان و متخصصان در یزد، این استان باید یکی از پیشرفته‌ترین استان‌های کشور باشد . 

 
وی درباره نقش صندوق پژوهش و فناوری استان یزد در این زمینه نیز گفت: با توجه به تجربه صندوق در عاملیت و مدیریت منابع مالی خواهان ادامه و توسعه همکاری برای اعطای مجدد عاملیت مالی مجموعه خود به صندوق هستیم تا حمایت‌های مالی از نخبگان و طرح‌هایشان از کانال صندوق پژوهش و فناوری استان صورت پذیرد . 
 
«محمد سپهر» مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان نیز در این نشست با استقبال از توسعه همکاری‌ها با بنیاد نخبگان، گفت: اهمیت توجه به حمایت مالی از نخبگان، با توجه به تاثیرگذاری که در روند رشد علمی و اقتصادی کشور دارند، بر هیچ کسی پوشیده نیست و ما تمام تلاش خود را در این مسیر به کار خواهیم بست.
 
 
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1595 sec