شناسه خبر: 65659 منتشر شده در مورخ: 1397/05/16 ساعت: 15:25 گروه: اجتماعی
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از حضور 35 واحد صنعتی از شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان یزد در بزرگترین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک ایران خبر داد .

به گزارش یزدی نیوز «سید مسعود عظیمی» با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه همزمان با 21 مرداد  روز حمایت از صنایع کوچک در مصلی تهران آغاز به کار خواهد کرد و تا 23 مرداد ماه برای بازدید عموم دایر است.

 
وی افزود: این نمایشگاه با هدف ایجاد ارتباط بین بنگاهی، به نمایش گذاشتن توان و اهمیت نقش صنایع کوچک و متوسط در اقتصاد کشور از یک سو، حمایت از کالای ایرانی و نیز هماهنگی پیاده سازی برنامه های توسعه صنایع کوچک و متوسط میان دستگاه های دولتی و غیر دولتی که به هر نحوی با صنایع کوچک در ارتباط هستند توسط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برنامه‌ریزی شده است . 
 
عظیمی گفت: همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک، نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی کوچک ایران گشایش می‌یابد که واحدهای تولیدی از بخش‌های صنعتی، ماشین‌آلات و صنایع فلزی، صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، صنایع شیمیایی، پلاستیک و پتروشیمی، لوازم خانگی، برق و الکترونیک، صنایع نساجی، چرم و پوشاک را شامل می‌شود . 
 
گفتنی است، بزرگترین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک ایران با حضور بیش از یک‌هزار واحد تولیدی از 21 تا 23 مردادماه به مدت سه روز در مصلی بزرگ تهران برگزار خواهد شد.
 
 
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1558 sec