شناسه خبر: 65359 منتشر شده در مورخ: 1397/04/27 ساعت: 15:15 گروه: شهرستان ها
مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد از بهره‌برداری شعبه اقماری این اداره کل در منطقه بهادران مهریز خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز«محمد صابری» در این باره گفت: ارائه خدمات آنلاین به مردم بهادران از اهداف راه‌اندازی این شعبه بوده و خدمات ثبت‌نام بیمه‌شدگان اصلی و تبعی، دریافت لیست حق بیمه، فیش حقوقی بازنشستگان و مستمری‌بگیران، رسیدگی به سوابق بیمه‌شدگان، تعهدات کوتاه مدت و تمدید اعتبار و تعویض دفترچه و دیگر خدمات در این شعبه به مردم ارائه می‌شود. 

 
وی افزود: در این منطقه 44 هزار و 533 نفر تحت پوشش تامین اجتماعی هستند که حدودیک‌هزار و 138 نفر آنها بیمه شده اجباری در کارگاه‌های منطقه هستند و یک‌هزار و 470 نفر بیمه شده اصلی هستند. 
 
صابری خاطرنشان کرد: صرفه‌جویی در هزینه و وقت مردم و بهره‌مندی از خدمات تامین اجتماعی در این شهر از مهمترین ویژگی‌های راه‌اندازی این شعبه است. 
 
«سیدمحمد رستگاری» فرماندار مهریز از اظهار رضایت مردم بهادران از خدمات بیمه‌ای تامین اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این شعبه کمک بزرگی به مردم دهستان بهادران شده است.
 
به گفته وی، این دهستان با توجه به داشتن معدن سرب و روی مهدی‌آباد به عنوان یکی از بزرگترین معادن سرب و روی خاورمیانه از ظرفیت بالایی برخوردار است و با این وجود نیز باید در راستای ارتقای خدمات بیمه‌ای به بیمه‌شدگان تلاش بیشتری انجام شود.
 
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1437 sec