شناسه خبر: 65332 منتشر شده در مورخ: 1397/04/26 ساعت: 13:06 گروه: شهرستان ها
فرماندار شهرستان مهریز در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی این شهرستان با تاکید بر این که بی‌تفاوتی مدیران نسبت به مسائل مختلف اصلاً قابل قبول نیست، گفت: باید سیاست‌ها، دستاوردها و دستورالعمل‌های دولت دقیق در شهرستان اجرا شود.

به گزارش یزدی نیوز«سید محمد رستگاری» در این نشست که با حضور امام جمعه و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در سالن شهید رجایی فرمانداری مهریز برگزار شد، بیان کرد: مدیران اجرایی با تعامل و فعالیت بهتر و همفکری بیشتر باید گره‌های مردم را باز کنند و توجه خاصی به اقشار کم درآمد جامعه و حل مشکلات آنها داشته باشند. 

 
وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با بررسی و پیگیری، از تنش‌ها و گرفتاری‌هایی مردم جلوگیری کنند و نقش مهمی را در آرامش و امنیت شهرستان ایفا کنند.
 
فرماندار گفت: اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری، تولید و اشتغال باید سرلوحه برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری مدیران در سالجاری قرار گیرد که رسالتی مهم است. 
 
وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با پیگیری و نامه‌نگاری‌های لازم در پیشرفت زودتر طرح‌ها اقدام و به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید، سیاست های درست را بر اساس منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رییس جمهوری اجرا کنند. 
 
رستگاری یادآور شد: مردم باید عملکرد نظام را بدانند و رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی در این امر نقش مهمی دارند.
 
فرماندار مهریز در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر این که همه مدیران دستگاه‌ها و بانک‌ها باید دغدغه اشتغال را داشته باشند، اظهار کرد: اشتغال باید دغدغه همگی باشد و از جان خود در این راه مایه بگذارند تا هر روز امید را بیش از پیش در دل مردم زنده کنند. 
 
وی همچنین بیان کرد: بی‌تفاوتی مدیران نسبت به مسائل مختلف اصلاً قابل قبول نیست و باید سیاست‌ها، دستاوردها و دستورالعمل‌های دولت دقیق در شهرستان اجرا شود. 
 
رستگاری در پایان نیز خاطرنشان کرد: مدیران باید انتقاد‌پذیر باشند و از تخریب دیگر دستگاه‌ها پرهیز کنند و اگر مشکلی باشد باید بین خودشان حل و فصل شود.
 
 
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1349 sec