شناسه خبر: 65236 منتشر شده در مورخ: 1397/04/21 ساعت: 15:40 گروه: اجتماعی
همزمان با فرارسیدن ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختران، خدام حضرت معصومه تحت عنوان کاروان عشق وارد یزد شده و مورد استقبال پرشور مردم ولایت مدار دارالعباده قرار گرفتند.

به گزارش یزدی نیوزهمزمان با فرا رسیدن دهه کرامت و ولات حضرت معصومه(ع) خدام حرم حضرت معصومه با عنوان کاروان عشق و به منظور شرکت در برنامه‌های فرهنگی و مذهبی به استان سفر و ظهر امروز وارد یزد شدند.

 
استقبال گرم خدام امامزاده جعفر(ع) یزد و مدیحه سرایی در وصف بانو فاطمه معصومه(ع) از جمله ویژگی‌های مراسم ورود خدام حرم حضرت معصومه(ع) بود .
 
حضور در مناطق محروم شهر و استان، عیادت از بیماران، حضور در خانه سالمندان،‌ حضور در جشن ویژه دختران،‌ شرکت در مراسم غبارروبی مزار شهدا،‌ حضور در جشن بزم نور، حضور در ندامتگاه مرکزی یزد و کانون‌های اصلاح و تربیت، دیدار با علما و ائمه جمعه، حضور در بقاع متبرکه و حضور در جشن‌های شکوفه‌های نور از جمله برنامه‌های تدوین شده برای خدام حرم حضرت معصومه(ع) در استان یزد است.
 
گفتنی است؛ بازدید از زندانیان دختر و خانم، شرکت در نماز جمعه، دیدار با خانواده های شهدا از دیگر برنامه‌هایی خدام حرم حضرت معصومه(ع) در یزد است.
 
 
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1381 sec