شناسه خبر: 64775 منتشر شده در مورخ: 1397/03/29 ساعت: 11:40 گروه: اقتصادی
شرکت فولاد آلیاژی ایران به عنوان یکی از صنایع سبز کشور، بار دیگر و این دفعه در بخش فروش رکورد زد.

به گزارش یزدی نیوزشرکت فولاد آلیاژی ایران با تولید سالیانه 500 هزار تن محصولات فولادی یکی از بزرگترین صنایع کشور در استان یزد محسوب می‌شود.

 
این شرکت که با افزایش کیفیت تولید و صادرات محصولات خود سالانه 60 میلیون یورو برای کشور ارزآوری دارد، در دو ماه اول سالجاری، 59 هزار تن از محصولات خود را به ارزش 180 میلیارد تومان به بازارهای مختلف عرضه کرده که از نظر ارزش نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 26 درصد رشد داشته است. 
 
محصولات این شرکت به عنوان مواد اولیه صنایع مختلف کشور از جمله  خودروسازی، ماشین‌سازی، ابزارسازی و همچنین در ساخت تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، ریلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
 
همچنین 21  هزار تن از محصولات این شرکت به ارزش 49  میلیارد تومان در قالب گروه‌های عملیات حرارت‌پذیر، سخت‌شونده، کربنی و کیفی و مهندسی به کشورهای آلمان، اسپانیا، انگلستان، ایتالیا، بلغارستان، ترکیه، عمان و هلند صادر شده که این موارد نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش 12 درصد رشد داشته است. 
 
این در حالی است که این شرکت در اردیبهشت ماه امسال رکورد فروش ماهیانه خود را از 39 هزار و 500 تن به 41 هزار و 200 تن افزایش داده است.
 
 
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1401 sec