شناسه خبر: 64585 منتشر شده در مورخ: 1397/03/19 ساعت: 10:45 گروه: اجتماعی
در پی حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی روز قدس، مسئولان استان با صدور پیام هایی از عزم مردم استان برای خلق حماسه ای دیگر تشکر کردند .

به گزارش یزدی نیوزآیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، آیت الله وافی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و آقای زمانی قمی استاندار یزد در این پیام ها ایستادگی مردم استان در راه آرمان های اصیل انقلاب اسلامی و آزادی قدس شریف را ستودند. 

آیت الله محمدرضا ناصری وآیت الله ابوالقاسم وافی در پیام مشترک خود آورده اند : خداوند بزرگ را سپاسگزاریم که مردم عزیز و روزه دار استان یزد در هوای گرم خرداد ماه اراده و همّت خودشان را به تمامی نشان دادند و در راهپیمایی روز قدس نابودی استکبار و اسرائیل خونخوار را فریاد زدند و در حقیقت صلابت و پایداری نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام داشتند و به ندای اسلام و امام و رهبرشان لبیک گفتند.
بدینوسیله از حضور مصمّم و گسترده مردم دارالعباده در این راهپیمایی تشکر و قدردانی می نمائیم و پیروزی اسلام و مسلمین و سعادت ابدی برای این مردم پایدار و استوار از خداوند بزرگ مسئلت داریم.
استاندار یزد نیز در پیام خود آورده است: 
بار دیگر واپسین جمعه ماه ضیافت الهی، که از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به روز جهانی قدس نامگذاری شده است، صحنه نمایش آزادی خواهی و حریت مردم شریف ایران اسلامی و سایر ملت های مسلمان و آزاده جهان گردید و غریو دفاع از مردم مظلوم و مستضعف فلسطین و ابراز خشم و انزجاز از جنایات بی رحمانه رژیم غاصب صهیونیستی، در همایش عظیم یوم ا... قدس طنین انداز شد.
مردم عزیز و همیشه در صحنه استان یزد نیز همگام با آحاد مردم ایران اسلامی، با حضور متحد و دشمن شکن خویش در راهپیمایی قدس، بار دیگر ایستادگی و رادمردی خویش را در راه تحقق آرمان اصیل و مقدس رهایی قدس شریف به نمایش گذاشته و 18 خردادماه را به روز ماندگار و جاودان دیگری در تاریخ پرتلالو انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تبدیل نمودند.
اینجانب ضمن سپاس و شکرگزاری از درگاه خداوند متعال، صمیمانه از حضور باشکوه مردم مومن و خداجوی استان در همایش عظیم راهپیمایی یوم ا... قدس که نشان از عمق باور و اعتقاد آنان در حمایت از مردم بی دفاع، مظلوم و ستمدیده فلسطین دارد، کمال تشکر و قدردانی را نموده و از خداوند متعال قبولی طاعات و عبادات و توفیق روز افزون همگان را در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مسئلت می نمایم.
 
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1766 sec