شناسه خبر: 64554 منتشر شده در مورخ: 1397/03/16 ساعت: 09:40 گروه: اجتماعی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار:

ضرورت ارائه تسهیلات، هدفمند و منجر به ایجاد اشتغال در جامعه

ضرورت ارائه تسهیلات، هدفمند و منجر به ایجاد اشتغال در جامعه
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بر هدفمند بودن ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی در مسیر ایجاد اشتغال در استان تاکید کرد .

به گزارش یزدی نیوزمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بر هدفمند بودن ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی در مسیر ایجاد اشتغال در استان تاکید کرد و گفت: باید ‌نظارت مستمر بر هدایت درست تسهیلات انجام شود.

 
‌زینی وند افزود:مهم ترین وظیفه مدیران استان در شرایط امروز ایجاد اشتغال و حرکت دقیق و سریع در این مسیر است.
 
زینی وند بر هدفمند بودن ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی در مسیر ایجاد اشتغال در استان تاکید کرد و ‌ادامه داد: باید ‌نظارت مستمر بر هدایت درست تسهیلات انجام شود.
 
وی عملکرد استان یزد در حوزه رونق تولید و رفع موانع واحدهای صنعتی را متوسط به بالا دانست و افزود: ‌این عملکرد از میانگین کشوری بالاتر است ولی برای استانی مانند یزد با وجود کارکرد خوب بانک ها، باید مباحث تخصصی این حوزه تقویت شود.
 
زینی وند خاطرنشان کرد: لازم است در کمیته های تخصصی قبل از موافقت با پرداخت تسهیلات، درباره هر متقاضی، توانایی سنجی انجام شود تا هم تسهیلات پرداختی در مسیر درست هدایت و هم منجر به ایجاد اشتغال شود.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز در این نشست گفت: تا قبل از این جلسه، ۵۶ ‌نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، ٦٩ جلسه کمیته تخصصی و ٧٥٠ نشست کارسناسی برگزار شده است.
 
"‌محمدرضا علمدار یزدی" ادامه داد: در این نشست ها سه هزار و ٣٩٠ مصوبه در قالب بررسی سه هزار و ٢١٦ پرونده داشته ایم که ٨٣ درصد مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی مربوط به موضوع بانک های استان بوده است.
 
گفتنی است ٤٦ طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر ١١٩ میلیارد تومان در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تصویب و به بانک ها معرفی شد.
 
منبع: خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
اخبار مرتبط :
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1404 sec