شناسه خبر: 64244 منتشر شده در مورخ: 1397/02/30 ساعت: 21:32 گروه: اجتماعی
کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی یزد با اشاره به پیش بینی ورود موج ناپدار جوی به استان، گفت: از بعد از ظهر سه شنبه یکم تا روز جمعه چهارم خردادماه گاهی افزایش ابر در برخی نقاط استان رگبار و رعد و برق و وزش باید شدید پیش بینی می‌شود.

به گزارش یزدی نیوز«محمدرضا شیرغلامی» ، با اشاره به تغییرات جوی پیش روی استان، اظهار کرد: امروز یک شنبه 30 اردیبهشت ماه به مدت دو روز جو استان یزد پایدار و همراه با افزایش دما خواهد بود.

 
وی افزود: بر اساس اطلاعات بدست آمده، تغییر دما و ورود موج ناپایدار از بعد از ظهر فردا دو شنبه 31 اردیبهشت ماه برای استان یزد پیش‌بینی می‌شود.
 
این کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی استان یزد در ادامه گفت: از بعد از ظهر سه شنبه یکم تا روز جمعه چهارم خردادماه گاهی افزایش ابر در برخی نقاط استان رگبار و رعد و برق و وزش باید شدید پیش بینی می‌شود.
 
شیرغلامی با بیان این‌که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه دمای هوای استان یزد سه درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد داشت، تصریح کرد: در 24 ساعته گذشته دمای هوای یزد بین 16 و 28 درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برای گرمترین ساعات دو روز آینده استان دمای 30 و 32 درجه سانتی‌گراد و برای سردترین ساعات امروز و فردا دمای 18 و 19 درجه سانتی‌گراد پیش بینی می‌شود.
 
گفتنی است؛ از جمعه چهارم خرداد ماه روند طبیعی افزایش دما در استان یزد حاکم می‌شود.
 
 
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1512 sec