شناسه خبر: 64197 منتشر شده در مورخ: 1397/02/29 ساعت: 15:50 گروه: سیاسی
امام جمعه یزد با بیان اینکه کشورهای عربی در برابر کشتار مردم مظلوم فلسطین خفه شده‌اند گفت: سازمان ملل اسباب‌بازی و بازیچه آمریکاست.

به گزارش یزدی نیوزآیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد با اشاره به مناسبت‌های خردادماه اظهار داشت: یکی از مناسبت‌هایی که در چند روز آینده داریم مناسبت سوم خرداد است این روز روزی است که سرنوشت جنگ را مشخص کرد و اقتدار ایران را به رخ جهانیان کشاند.

 
وی خاطرنشان کرد: در راه‌ آزادسازی خرمشهر مردم ایران ایثارگری‌های زیادی کردند و افراد مختلفی در این راه به شهادت رسیدند و همان گونه که امام خمینی(ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد.
 
امام جمعه یزد به کشتار مردم مظلوم فلسطین اشاره کرد و افزود: آمریکا الان انسانیت و قانون نمی‌فهمد و همه چیز را با پول معامله می‌کند و به همین دلیل هر کجا که پول باشد آمریکا آنجا را به رسمیت می‌شناسد، این موضوع را همپیمانان آمریکا هم فهمیده‌اند و برای همین پول‌ها است که آمریکا از جنایت‌های عربستان حمایت می‌کند.
 
ناصری یزدی انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس را بدترین کاری دانست که آمریکا انجام داده و ادامه داد: این اقدام آمریکا توهین بزرگ آمریکا به مقدسات مسلمانان بود و مردم فلسطین با وجودی که در این روزها شهدای بسیاری داده‌اند، کشورهای عربی هیچ‌گونه واکنشی در برابر این اقدام نشان نمی‌دهند.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد تصریح کرد: امروز آمریکایی‌ها به مانند گاوهای شاخ‌داری شده‌اند که به همه شاخ می‌زنند و تنها افرادی که جلوی آنها علف می‌ریزند را اذیت نمی‌کنند.
 
وی به شروط چهارگانه ترامپ برای باقی ماندن در برجام اشاره کرد و افزود: این شروط را که خودشان هم می‌دانند به هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست و ملت ایران زیر بار آن نمی‌روند گذاشتند تا بتوانند از برجام خارج شوند و تحریم‌های ایران را افزایش دهند.
 
امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه ملت ایران هیچ زمانی حاضر نشده و نمی‌شود که زیر بار سلطه آمریکایی‌ها قرار بگیرد بیان کرد: امروز دیگر همه می‌دانند که آمریکایی‌ها هیچ کاری برای ما نکرده و نمی‌کنند و تنها با تکیه بر توان داخلی است که می‌توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.
 
ناصری یزدی سازمان ملل را یک بازیچه و اسباب‌بازی برای آمریکا دانست و ادامه داد: سازمان ملل در برابر تمام جنایت‌های آمریکایی‌ها و همپیمانان آنها خفه شده و هیچ واکنشی علیه این کشتارها و جنایت‌های آنها انجام نمی‌دهد.
 
نماینده ولی فقیه در استان یزد تحقق اقتصاد مقاومتی را لازمه پیشرفت کشور دانست و بیان کرد: لازم است در ارتباط با کالای ایرانی که مورد تاکید ویژه حضرت آقا هم هست توجه و حساسیت بیشتری داشته باشیم.
 
 وی ادامه داد: تمام کشورهای پیشرفته اقتصادی دنیا نخستین کاری که برای رسیدن به این پیشرفت انجام دادند، بستن درهای واردات کالاهای خارجی به کشورشان بود و با تکیه بر داشته‌های خود به پیشرفت رسیدند.
 
امام جمعه یزد افزود: در این زمینه ایران هم باید جلوی واردات کالاهایی که مشابه داخلی آن در کشور تولید می‌شود را بگیرد و در مقابل هم تولید کنندگان باید تمام تلاش خود را به کار بندند که کیفیت کالاهای تولیدی خود را افزایش دهند.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1479 sec