شناسه خبر: 64151 منتشر شده در مورخ: 1397/02/27 ساعت: 09:50 گروه: اجتماعی
نشست بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر اشکذر با حضور معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، فرماندار شهرستان اشکذر و جمعی از مسئولین مرتبط با این موضوع برگزار شد.

به گزارش یزدی نیوزدر ابتدای این نشست نمایندگان دستگاه‌های اجرایی حاضر در جلسه در خصوص اجرای پروژه‌های مسکن مهر اشکذر و مشکلات پیش‌آمده نظرات خود را مطرح کردند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد نیز در ادامه این جلسه راه‌حل برون‌رفت از مسائل و مشکلات را جمع‌آوری اطلاعات منطقه، برنامه‌ریزی و انتخاب بهترین راه‌حل با کمترین هزینه دانست و افزود: با توجه به مشکلات پیش روی مردم در مسکن مهر اشکذر، مستندسازی و انجام آزمایش‌های مکانیک خاک منطقه در حداقل زمان با محوریت بنیاد مسکن و همکاری راه و شهرسازی و شورای فنی استان انجام شود.
«محسن صادقیان» اظهار داشت؛ اگر دلیل این نشست‌ها نفوذ آب‌های فاضلاب منازل به سمت لایه‌های زیرین زمین باشد استقرار فاضلاب شهری مکانیزه راه‌حل مناسبی جهت جلوگیری از تخریب منازل و استفاده شهرداری از فاضلاب جهت فضای سبز شهرداری است.
وی تأکید کرد: وجود سیستم تصفیه مناسب بدون بو و آلودگی می‌تواند مشکل را حل کند اما مردم منطقه باید به تصمیم‌گیری‌ها و این سیستم‌ها اعتماد کنند.
 
 
منبع:استانداری یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1433 sec