شناسه خبر: 63651 منتشر شده در مورخ: 1397/02/02 ساعت: 07:00 گروه: اجتماعی
انفجار مهیب یک منزل مسکونی واقع در خیابان امام کوچه بازار نو جنب خانه امام حسینی یزد، حادثه دلخراشی را رقم زد و منجر به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن دو نفر دیگر شد .

به گزارش یزدی نیوز«محمدرضا رحیمی» معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری یزد که به اتفاق «سعید ایران نژاد» بازرس سازمان خود را به محل حادثه رسانده و ناظر بر عملکرد نیروها بودند، گفت: رخداد این حادثه رأس ساعت 9:27 صبح شنبه اولین روز از ماه اردیبهشت به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که ستاد فرماندهی بلافاصله سه دستگاه خودروی عملیاتی از ایستگاه شماره یک، پنج و شش به محل مورد نظر اعزام کرد.

 
وی افزود: اولین گروه از آتش‌نشانان کمتر از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند و با صحنه‌ای مواجه شدند که شدت انفجار، درب و پنجره‌های ساختمان را از جا کنده و هر کدام به طرفی پرتاب کرده بود که در این لحظه امدادگران آتش‌نشانی همزمان با ایمن‌سازی و قطع جریان برق و گاز منزل، با استفاده از تجهیزات انفرادی به داخل ساختمان رفته و عملیات جستجو و امداد و نجات را آغاز کردند.
 
رحیمی اظهار کرد: پنج نفر داخل منزل بودند که متاسفانه سه نفر به نام‌های «حسین.س»، «علی.م» و «کمال.و» همگی حدوداً 34 ساله به علت شدت جراحات در همان لحظات اولیه فوت شده بودند و دو نفر دیگر به نام‌های «شهاب.ک» و «مرتضی.س» به شدت مجروح می‌شوند که آتش‌نشانان در یک عملیات خیلی حساس و با استفاده از تجهیزات خاص آنها را به بیرون از ساختمان انتقال و جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس کردند.
 
معاون علیات آتش‌نشانی یزد با اشاره به این که در این انفجاز خساراتی نیز به ساختمان منزل وارد شده، بیان کرد: علت این انفجار به دلیل نشت گاز و متعاقب آن انفجار مهیب بوده است.
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1408 sec