شناسه خبر: 63505 منتشر شده در مورخ: 1397/01/26 ساعت: 16:30 گروه: فرهنگی و هنری
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یزد:

۸۱۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد استان یزد فعال است

۸۱۰ کانون فرهنگی هنری در مساجد استان یزد فعال است
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یزد از فعالیت بیش از ۸۱۰ کانون فرهنگی و هنری در مساجد این استان خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزحجت الاسلام مصطفی گرجی در دیدار با آیت‌الله اعرافی، رئیس حوزه‌های علمیه کشور و رئیس جامعه المصطفی اظهار داشت: از آنجا که در بیانیه ماموریت جدید کانون های فرهنگی هنری مساجد، نوع مخاطب مشخص شده و آن هم مخاطبی خاص یعنی کودک، نوجوان و خانواده همچنین جذب قشر خاکستری هستند، برای رسیدن به هدف نیازمند دانایی و اطلاعات دقیق هستیم.

 
وی عنوان کرد: در کنار دانایی و اطلاعات دقیق باید به تناسب وضعیت روحی و روانی و نوع مخاطب، مطالب و برنامه‌ها را در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ارائه داد.
 
گرجی خطاب به آیت‌الله اعرافی بیان کرد: با توجه به موفقیت مدیربت شما در جامعة المصطفی و جذب و پرورش نیروهای نوجوان و جوان از کشورهای مختلف جهان، معتقدیم با اشراف دقیق شما به نیاز انسان امروز و فردا در حوزه تعلیم و تربیت، در طرح نقشه ای جامع در راستای بیانیه ماموریت کانون های فرهنگی هنری مساجد و اقناع مخاطبان موفق خواهیم شد.
 
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد گفت: یکی از ارکان مهم کانون های فرهنگی هنری مساجد ائمه جماعات هستند که در موفقیت کانون ها سهم بسزایی دارند.
 
گرجی ادامه داد: دانش افزایی ائمه جماعات و مدیران مسئول کانونها در راستای بیانیه ماموریت از اولویت های ما است.
 
وی خاطرنشان کرد: هنر جایگاه بسیار والایی در دین دارد و ابزاری قوی برای فهم هرچه بهتر دین و جذب مخاطبان خاص است که عزم جدی در استفاده از هنر در راستای بیانیه ماموریت خود داریم.
 
گرجی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۸۱۰ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان یزد فعال است، اظهار امیدواری کرد: بتوانیم با استفاده از تجربیات گروه‌های مختلف به ویژه علما، هنرمندان و ...، رونقش‌بخش مساجد و احیاگر کارکردهای مساجد در سطح استان باشیم.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1481 sec