شناسه خبر: 63463 منتشر شده در مورخ: 1397/01/24 ساعت: 15:40 گروه: فرهنگی و هنری
امام جمعه بخش زارچ، ارتباط با کتاب و کتابخانه را راه رسیدن به ارزش‌های والای علمی و فرهنگی دانست.

به گزارش یزدی نیوزحجت الاسلام سیدمحمود حسینی در دیدار با بخشدار بخش مرکزی و رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد اظهار داشت: ارتباط با کتاب و کتابخانه، بهترین راه رسیدن به ارزش‌های والای علمی و فرهنگی است.

 
وی بر لزوم ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه و به ویژه در میان نسل جوان تأکید کرد و بیان داشت: امروز کتاب و کتابخوانی از مباحث مهم فرهنگی کشور محسوب می‌شود و جایگاه کتاب در ارتقای فرهنگی جامعه بی‌بدیل و ویژه است که این امر، وظیفه متولیان فرهنگی کشور را افزون می‌کند.
 
امام جمعه زارچ با اشاره به اهمیت مطالعه، علم و دانش‌اندوزی در اسلام، گفت: ارتباط با کتاب و کتابخانه، بهترین راه رسیدن به ارزش‌های والای علمی و فرهنگی است و امیدواریم با حمایت مسئولان استان و شهرستان، بستر مناسبی برای فعالیت‌های فرهنگی مخصوصاً در حوزه کتاب و کتابخوانی ایجاد شود.
 
محسن رفیعی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد نیز در ابتدای این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه کتابخانه‌های عمومی زارچ، مسائل و مشکلات کتابخانه‌های این بخش را یادآور شد و از حجت‌الاسلام حسینی برای شرکت در جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی زارچ دعوت کرد.
 
گفتنی است علیرضا عرشیان، بخشدار زارچ نیز در این دیدار حضور داشت.
 
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی یزد و بخشدار زارچ پیش از این دیدار همچنین از سه باب کتابخانه زارچ دیدن کردند.
 
بخشدار زارچ در بازدید از کتابخانه‌های شهید بابایی، شهید کلانتری و جامع وکیلی زارچ،‌ برای رفع مشکلات این کتابخانه‌ها قول مساعد داد.
 
منبع:خبرگزاری مهر
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1430 sec