شناسه خبر: 63424 منتشر شده در مورخ: 1397/01/22 ساعت: 17:25 گروه: ورزشی
دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: بودجه فدراسیون‌ها در جهت آماده‌سازی برای رقابت‌های آسیایی جاکارتا افزایش می‌یابد.

به گزارش یزدی نیوزشاهرخ شهنازی در نشست بررسی وضعیت ورزشکاران و هیات‌های ورزشی استان یزد با اشاره به بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی اظهار داشت: اردیبهشت ماه امسال نفرات و تیم‌های اعزامی به این مسابقات مشخص می‌شوند که تمام تلاش خود را برای کسب مدال‌های خوش رنگ ورزشکاران کشورمان از این رقابت‌ها به کار می‌گیریم.

 
دبیر کل کمیته ملی المپیک به ظرفیت‌های بسیار خوب استان یزد در رشته‌های مختلف ورزشی گفت: در دوره‌های گذشته مسابقات آُسیایی ورزشکارانی از استان یزد حضور داشتند که با تلاش‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان، امیدواریم بازهم شاهد حضور ورزشکاران این استان در مسابقات آسیایی و بین المللی باشیم.
 
وی به ناهماهنگی‌های زیاد در کادر اجرایی بازی‌های آسیایی اشاره و خاطرنشان کرد: طی جلساتی که برگزار شد تصمیماتی برای اضافه شدن برخی از رشته‌های ورزشی در این دوره از مسابقات آسیایی صورت گرفته است.
 
شهنازی با اشاره به اینکه امسال با توجه به پیش رو بودن مسابقات آسیایی بودجه‌های بیشتری به فدراسیون‌ها داده می‌شود اظهار داشت: فدراسیون‌ها با توجه به آماده‌سازی تیم‌ها و اعزام به مسابقات نیاز به هزینه‌های بیشتری دارند که به آن رسیدگی می‌شود تا با دغدغه کمتری بتوانند به فعالیت‌های خود در عرصه‌های قهرمانی بپردازند.
 
سال 96 تعداد 155 نفر از استان یزد به رشتههای مختلف تیم‌های ملی دعوت شدند
 
در این نشست مسعود شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به بیان گزارشی از عملکرد ورزش قهرمانی استان یزد پرداخت و اضافه کرد: در سال‌های گذشته سعی داشتیم با کارهای زیربنایی و علمی مسیر پرورش استعدادها را هموار کنیم و خوشبختانه سال گذشته تعداد 155 نفر در رشته‌های مختلف به تیم‌های ملی دعوت شدند.
 
وی با اشاره به اینکه تدوین سند توسعه ورزش استان در مراحل پایانی قرار دارد تصریح کرد: در سال گذشته سعی بر این داشتیم با افزایش منابع مالی هیات‌های ورزشی دغدغه مدیریت آن‌ها را کاسته و بیشتر به مسیر قهرمانی بپردازند و در این امر در سال جاری نیز سعی و تلاشمان ادامه این روند است.
 
شریعتی در پایان با اشاره اینکه در ارتباط با بازی‌های آسیایی جلسات متعددی با هیات‌های ورزشی در استان یزد داشتیم گفت: امیدوارم در زمان باقی مانده با ادامه برنامه‌ریزی‌ها بتوانیم شاهد حضور ورزشکاران بیشتری نسبت به دوره‌های قبل باشیم.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1205 sec