شناسه خبر: 63421 منتشر شده در مورخ: 1397/01/22 ساعت: 15:40 گروه: شهرستان ها
امام‌جمعه ابرکوه گفت: مسئله پیگیری سهام سرمایه‌گذاران شرکت جی.تی.ال ابرکوه مورد استقبال استاندار یزد قرار گرفته و دستوراتی در این زمینه صادر کرده است .

به گزارش یزدی نیوزحجت‌الاسلام «سید ابراهیم حسینی» در جمع شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اظهار کرد: نامعلوم بودن سرنوشت شرکت GTL ابرکوه از جمله مواردی است که در دولت یازدهم مورد کم‌توجهی قرار گرفت و هر زمان این موضوع در سطح استان و در حضور استاندار سابق مطرح شد ولی چندان اهمیتی به آن داده نشد . 

 
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در دولت جدید مسئله پیگیری سهام سرمایه‌گذاران شرکت جی.تی.ال مورد استقبال استاندار جدید یزد قرار گرفته و دستوراتی در این زمینه صادر کرده است . 
 
حجت‌الاسلام حسینی ساخت سالن چند منظوره در ابرکوه را یکی از ضروریات دانست و افزود: در ابرکوه تنها یک سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد که کلیه برنامه‌ها در آن برگزار می‌شود لذا ابتدا باید یک فضای مناسب جهت ایجاد چنین سالنی در ابرکوه در نظر گرفته شود تا در مراحل بعدی با مسئولان مکاتبه و حتی اگر نیاز باشد موضوع با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در میان گذاشته شود . 
 
امام جمعه ابرکوه ادامه داد: راه‌اندازی راه‌آهن، کمربندی ابرکوه و تقاطع 15 دی، مدت‌هاست که از جمله مشکلات این شهرستان محسوب می‌شود که هنوز به سرانجامی نرسیده است لذا نیاز است که نماینده مجلس و فرماندار نیز با اعضای شورای شهر همراه شوند و این موضوع را با جدیت پیگیری کنند . 
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0737 sec