شناسه خبر: 63044 منتشر شده در مورخ: 1396/12/27 ساعت: 12:55 گروه: اجتماعی
شهردار یزد با اشاره به اینکه بیش از ۱۰۰ برنامه شاد ویژه ایام نوروز در سطح استان یزد اجرا می‌شود گفت: دبیرخانه شهر اسلامی در شهر یزد راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش یزدی نیوزمهدی جمالی‌نژاد  در گردهمایی ائمه جمعه استان یزد با بیان اینکه وضعیت اقتصادی کشور بسیار سخت است اظهار داشت: در این سال‌های اجرایی که مشغول به فعالیت بودم، امسال شاید شرایط اقتصاد کشور خیلی سخت و دشوار بود و به نوعی سال 97 از امسال به مراتب سخت‌تر است.

 
شهردار یزد با اشاره به اینکه سختی اقتصاد بر روی همه دستگاه‌ها تأثیرگذار است تصریح کرد: بودجه‌هایی که اختصاص داده می‌شود بسیار ناچیز است و شهرداری‌ها هم از این قائله مستثنا نیستند.
 
جمالی نژاد با بیان اینکه با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور، تمام پروژه‌های استان یزد در حال اجرا است اظهار داشت: در بسیاری از موارد هزینه‌هایی دارد ولی بازهم در این شرایط کارهایمان را پیگیری و ادامه دادیم که در این مسیر بحمدالله همکاری مردم بسیار خوب و قابل ستایش است.
 
شهردار یزد با تأکید بر اینکه در ایام عید تلاش داریم که شادابی و نشاط در سطح شهر یزد مشاهده شود افزود: در ایام نوروز بحث‌های متنوع را در دستور کار داریم که یکی از آن‌ها در حوزه درخت کاری بود که به نوعی بعد از انقلاب، بی نظیر بود.
 
وی استفاده از گونه‌های کم آبخواه و مقاوم با کم‌آبی را برای ایجاد فضای سرسبز در استان یزد یکی از فعالیت‌های شهرداری برای ایام نوروز اشاره و خاطرنشان کرد: تدابیری اندیشیده شد که این فضای سبز ایجاد شده سال‌ها دوام داشته باشد.
 
شهردار یزد با بیان اینکه در مباحث فرهنگی در سه دسته فرهنگی، ورزشی و اجتماعی فعالیت داریم افزود: دغدغه‌هایی در زمینه‌های مختلف داریم و به همین دلیل با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفت اجرای بیش از 100 برنامه شاد و متنوع با رعایت تمام موازین شرعی در استان یزد پیش بینی شد.
 
شهردار یزد از راه اندازی دبیرخانه شهر اسلامی در شهر یزد خبر داد و گفت: ارتباط خوب بین حوزه و دانشگاه، بازخوانی عناصر و مفاهیم اسلامی بالأخص در شهر دارالعباده و بسیاری دیگر از برنامه‌های مختلف مذهبی و دینی از جمله فعالیت‌های این دبیرخانه است.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1985 sec