شناسه خبر: 63025 منتشر شده در مورخ: 1396/12/26 ساعت: 13:11 گروه: اجتماعی
استاندار یزد در کارگروه تخصصی اشتغال استان با اشاره به اینکه در دو روز گذشته 300 میلیون دلار سرمایه‌گذاری برای استان یزد در وزارت اقتصاد و دارایی مصوب شده است، گفت: هدف مدیریت ارشد استان در سال آینده ایجاد اشتغال جدید، صیانت از اشتغال و جذب سرمایه‌های جدید است.

به گزارش یزدی نیوز«محمود زمانی قمی» در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان بیان کرد: با تلاش‌های تیم اقتصادی استان که در دو سه ماه گذشته فعالیت‌های خوبی انجام داده است، پروژه‌های بسیار مهم مرکز توریسم درمانی و انرژی خورشیدی برای استان پیش‌بینی‌شده است.

استاندار یزد با تقدیر از تلاش‌های دستگاه‌ها در جذب اعتبارات تخصیص داده‌شده برای اشتغال فراگیر، روستایی و رونق تولید در استان از مدیران عامل بانک‌ها نیز درخواست کرد تا در پرداخت تسهیلات، سرعت بیشتری داشته باشند.
وی با تأکید بر لزوم جذب تمامی اعتبارات اختصاص‌یافته در این بخش‌ها ادامه داد: در سال آینده هدف مدیریت ارشد استان ایجاد اشتغال جدید، صیانت از اشتغال و جذب سرمایه‌های جدید است.
زمانی قمی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: مسئولان در تصویب و اجرای طرح‌ها و سرمایه‌گذاری‌های جدید، پیوست‌های فرهنگی و محیط زیستی را مدنظر داشته باشند.
 
 
منبع:استانداری یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1358 sec