شناسه خبر: 63022 منتشر شده در مورخ: 1396/12/25 ساعت: 16:35 گروه: اجتماعی
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از راه‌اندازی مجمع خیران ازدواج در شهرستان‌های استان یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزاحمد طالبی،در نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به راه اندازی مجمع خیران ازدواج در مرکز استان یزد اظهار داشت: این مجمع به زودی در شهرستان‌های استان یزد نیز راه اندازی می‌شود.

 
وی عنوان کرد: کارگاه‌های آموزش مهارت‌های پیش از ازدواج نیز در مناطقی از استان یزد که سن ازدواج در آنها پایین است، با کمک آموزش و پرورش برگزار می‌شود.
 
طالبی در مورد سمن‌های مرتبط با امور جوانان نیز بیان کرد: امسال هشت سمن جدید در استان یزد راه اندازی شد و چهار سمن دیگر نیز در نوبت دریافت مجوز هستند.
 
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از برگزاری ۱۴ دوره کارگاه آموزشی برای تشکل‌های مردم نهاد در استان یزد خبر داد و اظهار داشت: در سال جاری مسائل مرتبط با حوزه سمن‌ها به شکل جدی‌تری پیگیری شده است.
 
طالبی با اشاره به برنامه‌های این معاونت در سال ۹۷ عنوان کرد: در سال آینده کتاب سیمای جوانان استان یزد شامل اطلاعات جمعیتی و اجتماعی جوانان استان به تفکیک شهرستان‌ها منتشر می‌شود.
 
وی همچنین از رونمایی از کتاب شهدای ورزشکار استان یزد خبر داد و بیان کرد: همزمان با ایام هفته دفاع مقدس که در سال ۹۷ با ایام محرم مقارن شده است، از این کتاب رونمایی خواهد شد.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1503 sec