شناسه خبر: 62936 منتشر شده در مورخ: 1396/12/22 ساعت: 07:49 گروه: اجتماعی
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد اظهار کرد: طرح کارورزی فرصتی فوق‌العاده برای واحدهای پذیرنده و بنگاه‌های فعال اقتصادی ایجاد می‌کند .

به گزارش یزدی نیوز«فریبا آیت‌اللهی» در نشست بررسی مصوبات کارگروه اشتغال استان که با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار شد، ضمن اشاره به نرخ بیکاری 13.9 درصدی استان، خواستار هم‌افزایی و بهره مندی حداکثری دستگاه های اجرایی از ظرفیت طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی با هدف تسهیل اشتغال فارغ التحصیلان شد . 

 
وی با اشاره به جذابیت‌های طرح کارورزی، افزود: پرداخت کمک هزینه آموزشی حداقل 310 هزار تومان به کارورزان، بیمه مسئولیت مدنی در طول دوره کارورزی، مشوق‌های بیمه‌ای سهم کارفرما به مدت دو سال، افزایش اشتغال دانش آموختگان از طریق مهارت و تجربه در محیط کار واقعی از مزیت‌های این طرح بوده که فرصتی فوق‌العاده برای واحدهای پذیرنده و بنگاه های فعال اقتصادی ایجاد می کند . 
 
در ادامه نمایندگان دستگاه‌های اجرایی گزارشی از عملکرد و اقدامات دستگاه خود را ارائه کردند که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد کلیه دستگاه‌ها نسبت به تقسیم‌بندی سهمیه شهرستانی اقدام کنند.
 
منبع:ایسنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0888 sec