شناسه خبر: 62919 منتشر شده در مورخ: 1396/12/21 ساعت: 11:45 گروه: اجتماعی
مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد از تأمین و ذخیره سازی بیش از ۹۰ درصد میوه تنظیم بازار شب عید استان یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزعلی جهازی  با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 90 درصد از سهمیه تعیین شده میوه تنظیم بازار استان یزد جهت توزیع در ایام عید سال 1397 در دو سردخانه مجهز در مرکز استان ذخیره سازی شده است اظهار داشت: انواع و اقسام میوه‌های مورد نیاز در این دو سردخانه موجود است.

 
مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد در ارتباط با نوع میوه ذخیره سازی خاطرنشان کرد: 900 پرتقال والنسیا با محدوده وزنی حداقل 140 و حداکثر 220 گرم و بیش از 200 تن سیب زرد و قرمز کوهپایه در محدوده وزنی حداقل 140 و حداکثر 210 گرم برای تنظیم بازار عید نوروز 97 خریداری و تمام میوه‌ها با آرم تنظیم بازار ذخیره شده است.
 
وی با بیان اینکه طبق مصوب کمیته راهبردی توزیع میوه عید استان یزد میوه‌های ذخیره شده با برنامه بین میوه فروشان معرفی شده از سوی صنف میوه و تره‌بار استان، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های تعاونی مصرف کارکنان متقاضی توزیع می‌شود اضافه کرد: هر مرکزی موظف است با نصب بنر، اجناس را با کیفیت مناسب و قیمت مصوب شده بین همشهریان عزیز توزیع کند.
 
جهازی تصریح کرد: این آماده سازی از ماه‌های گذشته با همت و تلاش همکاران و مجموعه همکاران سازمان تعاون روستایی و اتحادیه تعاونی‌های تولید روستایی استان انجام گرفت.
 
مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد اظهار داشت: طی چندین مرحله بیش از 900 تن انواع پرتقال و 200 تن سیب مرغوب برای توزیع با نرخ مصوب در ایام نوروز 97 برای توزیع بین مردم شریف استان یزد تأمین و ذخیره سازی شد.
 
وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای حفظ کیفیت و توزیع به موقع میوه‌ها دیده شده است گفت: به همراه مسئولان مربوطه سردخانه‌ها را بازدید کردیم تا نسبت به روند ذخیره سازی اقلام مطمئن شویم.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1410 sec