شناسه خبر: 62908 منتشر شده در مورخ: 1396/12/20 ساعت: 15:35 گروه: اجتماعی
معاون فرماندار اردکان گفت: 77 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های اشتغال زایی روستایی و شهرهای زیر 10 هزارنفر جمعیت در این شهرستان اختصاص یافت .

به گزارش یزدی نیوزمصطفی پوردهقان روز شنبه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با یادآوری اهمیت ایجاد اشتغال و رونق تولید در جامعه، افزود: در جهت تزریق مالی به طرح های اشتغال زای شهرستان تاکنون 6 کارگروه و کمیته فنی اشتغال در شهرستان برای بررسی 200 طرح در بخش های کشاورزی،گردشگری و صنعتی تشکیل شده است‌ . 

وی اضافه کرد: تاکنون تعداد 50 طرح با اعتبار بالغ بر 40 میلیارد ریال مصوب و به کارگروه اشتغال استان جهت تصویب نهایی ارسال گردیده است . 
پوردهقان اظهار کرد: این وام ارزان قیمت زیر نظر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان و استان به کارآفرینان مشاغل روستایی و شهرهای کوچک زیر 10 هزار نفر در قالب ایجادی،توسعه ای و سرمایه در گردش ارائه می شود.
معاون فرماندار اردکان در ادامه به طرح دیگر ارایه تسهیلات یارانه دار در قالب طرح فراگیر به واحدهای تولیدی بزرگ و متوسط اشاره و اظهار کرد: این تسهیلات به واحدهای نیازمند تسهیلات در بخش های مختلف ارایه می شود.
وی اظهار امیدواری کرد در قالب دو طرح مذکور بتوان واحدهای تولیدی شهرستان را فعال تر و به اشتغال زایی بیشتر سوق داد.
شهرستان اردکان که مرکز آن در 60کیلومتری شهر یزد قرار دارد و 98 هزار نفر جمعیت دارد بیش از 40روستای دارای سکنه را در خود جای داده که 24 روستای آن دهیاری و شورا دارند.
 
 
منبع:ایرنایزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0659 sec