شناسه خبر: 62873 منتشر شده در مورخ: 1396/12/18 ساعت: 18:05 گروه: اجتماعی
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد از اجرای طرح کتابخانه گردی در ۱۰ کتابخانه شاخص استان یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزرقیه دوست فاطمی ها در حاشیه اجرای طرح کتابخانه گردی با بیان اینکه «کتابخانه گردی» در کتابخانه‌های منتخب کشور یک طرح ملی است، اظهار داشت: این طرح با هدف آشنایی هرچه بیشتر عموم مردم، مسئولان و فرهیختگان جامعه با کتابخانه‌های عمومی و خدمات آنها انجام می شود.

 
وی عنوان کرد: این طرح به طور همزمان در ۱۷ اسفند در سراسر کشور اجرا می شود و ۱۰ کتابخانه شاخص استان یزد نیز میزبان این طرح هستند.
 
دوست فاطمی‌ها خاطرنشان کرد: در این روز کتابخانه‌های منتخب استان از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ میزبان عموم مردم، مسئولان و گروه‌هایی از فرهیختگان، هنرمندان، اصحاب رسانه و ورزشکاران خواهند بود و خدمات و فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی استان به حاضران معرفی خواهد شد.
 
وی به عضویت رایگان همه شرکت‌کنندگان در طرح کتابخانه‌گردی نهاد اشاره کرد و گفت: افرادی که در روز هفدهم اسفندماه در یکی از کتابخانه‌های منتخب طرح کتابخانه‌گردی حضور یابند، می‌توانند با دریافت برگه عضویت رایگان کتابخانه‌ها، تا پایان سال جاری به عضویت رایگان در یکی از کتابخانه‌های استان درآیند.
 
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تصریح کرد: در هریک از شهرستان‌های ده‌گانه استان، یک کتابخانه به عنوان کتابخانه منتخب طرح در روز کتابخانه‌گردی، پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.
 
وی افزود: کتابخانه‌های مجتمع فرهنگی هنری در شهرستان ابرکوه، آیت‌الله حائری در شهرستان اردکان، امام صادق(ع) در شهرستان اشکذر، محمد مفیدی در شهرستان بافق، عطایی در شهرستان بهاباد، دکتر واحد در شهرستان تفت، حضرت ولی‌عصر(عج) در شهرستان خاتم، شهید مطهری در شهرتام مهریز، مرکزی شهرستان میبد و کتابخانه عمومی رئیس فرهمند در شهرستان یزد، در سالروز تأسیس نهاد میزبان طرح کتابخانه گردی خواهند بود.
 
دوست فاطمی‌ها همچنین ادامه داد: البته همزمان با اجرای طرح کتابخانه‌گردی در شهرستان یزد که در کتابخانه رئیس فرهمند برگزار می‌شود، این کتابخانه نیز پس از پایان عملیات بهسازی و جذاب‌سازی، به صورت رسمی بازگشایی خواهد شد.
 
 در قالب طرح کتابخانه گردی، جمعی از مسئولان استان از جمله حجت الاسلام معزالدینی امام جمعه موقت یزد، جمالی نژاد شهردار یزد، رقیه کرمانیان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، حجت الاسلام اسماعیل شاکر امام جمعه اردکان، حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه مهریز، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و ... در کتابخانه های شاخص حضور یافتند.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1450 sec