شناسه خبر: 62267 منتشر شده در مورخ: 1396/11/20 ساعت: 09:22 گروه: اجتماعی
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد از ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده کوهبنان استان کرمان خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزبه نقل از آستان نیوز، محمد صالح جوکار با بیان این خبر اظهار داشت: به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد و کمک و همیاری باشگاه فرهنگی کیهان یزد هدایا و کمک‌های مردمی شامل پوشاک، آب معدنی، لوازم بهداشتی،  مواد غذایی کنسرو شده و موارد دیگر جمع آوری و در قالب دو کاروان برای مناطق زلزله زده کوهبنان استان کرمان ارسال شد.

وی بیان کرد: محموله‌ای هم شامل اقلام آموزشی و کمک آموزشی همچون کتاب، کیف، دفتر، لوازم التحریر و چنین مواردی تهیه و شنبه 14 بهمن ماه برای دانش‌آموزان زلزله‌زده غرب کشور ارسال شد.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد با بیان اینکه به همت خادمیاران رضوی «موکب امام رضا(ع)» در منطقه زلزله زده کوهبنان استان کرمان مستقر شده است، عنوان کرد: روزانه 2 هزار پرس غذای گرم توسط خادمیاران رضوی طبخ و بین زلزله‌زدگان این مناطق توزیع می‌شود.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5.2 ریشتر، 30 آذرماه کوهبنان در استان کرمان را لرزاند. در این زمین لرزه به یک هزار و 500 واحد مسکونی در شهرستان کوهبنان آسیب جدی وارد شده است.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2266 sec